1. Ana Sayfa
  2. Haber

Acer’dan Rekabetçi Oyunculara Özel Monitörler: EG0 Serisi

Acer’dan Rekabetçi Oyunculara Özel Monitörler: EG0 Serisi
0

Oyunculara özel tasarlanmış ayrıntılarla donatılan Acer EG220QP monitör, akıcı imgeler ve gerçekçi renklerle geliştirilmiş bir oyun performansı vadediyor. 144 Hz yüksek yenileme süratiyle gecikmesiz bir tecrübe sunan monitörün yenileme suratını bilgisayarınızın kare suratı ile senkronize eden AMD FreeSync Premium teknolojisi, reaksiyon suratı yüksek ve net imajları mümkün kılıyor. Oyunların takılmasını ve dikkat dağıtan manzara kırılmalarını önleyen bu teknoloji sayesinde monitörün 21,5 inçlik FHD ekranı oyunlarda keskin, odaklanmış netlikte ve gerçekçi renkler sunuyor. 1 ms reaksiyon mühletine sahip monitörde Black Boost teknolojisi de bulunuyor. Bu özellik oyuncuların en karanlık sahnelerde dahi daha güzel performans elde etmesini sağlıyor.

Flicker-less teknolojisi ile gözleri gereksiz yorgunluğa karşı koruyan EG0 serisinde yer alan Acer ComfyView teknolojisi, kullanıcıların ekranda gördüğü yansımayı minimuma indiriyor. Böylelikle oyuncular için çok daha konforlu bir oyun tecrübesini mümkün kılıyor. Acer BlueLightShield teknolojisi ise ekrandan yansıyan mavi ışığı ölçüsünü kolay bir halde ayarlayabiliyor. Bu özellik ile EG220QP, ziyanlı titremeleri ortadan kaldırarak oyuncuların göz sıhhatine ziyadesiyle değer veriyor.

EG0 Serisi

Acer EG0 serisi monitörlerde yer alan Muhteşem Sertlik özelliği, düşük çözünürlüklü imgeleri düzelterek Ultra HD kalitesinde görüntüleme tecrübesi sunuyor. Bu sayede oyunlarda kusursuz imgeler elde etmek mümkün hale geliyor. VESA montajını destekleyen, bu sayede kollardan duvara kadar birçok farklı alanda monte edilebilir monitörün 5° ila 20° eğilebilme özelliği sayesinde boynunuzu uygun bir konumda tutabilmeniz mümkün. Monitör, HDMI, DisplayPort üzere geniş irtibat seçenekleriyle de oyun tutkunlarına mümkün olan en esnek tecrübesi sunuyor.

Acer EG220QP, 1.986 TL’lik fiyatıyla satışta.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla