1. Ana Sayfa
  2. Haber

Amazon Türkiye’de Oyunculara Özel Gaming Week Fırsatları Başladı

Amazon Türkiye’de Oyunculara Özel Gaming Week Fırsatları Başladı
0

Amazon Türkiye‘nin oyun severlerin yüzlerini güldürecek Gaming Week indirimleri ve fırsatları başladı. 6 – 14 Haziran ortasında devam edecek kampanya kapsamında ASUS, MSI, Samsung, Corsair, HyperX üzere tanınan markaların oyunculara yönelik eserlerinin dahil olduğu yüzlerce eser avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Oyun severleri gülümsetecek indirimlerin yanı sıra kampanya boyunca ünlü gamer’lar, Amazon Gaming Week Twitch özel yayınlarında en uygun fiyatlı oyuncu eserlerini inceleyecek ve Prime Gaming’in aylık parasız oyunları ve haftalık ganimetlerini deneyimleyip yayınlara özel promosyon kodları paylaşacak. Cemkarakoc 7 Haziran saat 21:00’da, nemesistv 8 Haziran saat 19:00’da, rraenee 9 Haziran saat 19:00’da ve miafitz 10 Haziran saat 17:00’da kendi Twitch kanallarından yapacakları özel yayınlarda oyun severlerle buluşacak.

Prime üyeleri satın alacakları eserlerde her vakit olduğu üzere parasız ve süratli kargo seçeneklerinden yararlanırken, Prime Gaming ile Haziran ayında Far Cry 4, Escape from Monkey Island, Astrologaster, Across the Grooves, Calico ve WRC 8 FIA World Rally oyunlarına fiyatsız sahip olabilecek. Prime üyeleri Prime Gaming ile önümüzdeki birkaç ay boyunca dönemsel olarak Pokémon GO’da Poké Topları, Azamî Canlandırma ve daha fazlasını içeren bonus eser paketlerine de sahip olabilecek.

Gaming Week fırsatlarından çabucak yararlanmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla