1. Ana Sayfa
  2. Haber

Android İşletim Sistemli Oyuncu Monitörü: Gigabyte S55U

Android İşletim Sistemli Oyuncu Monitörü: Gigabyte S55U
0

Android İşletim Sistemli Oyuncu Monitörü: Gigabyte S55U

Gigabyte, tüm özellikleriyle farklılık yaratan dev oyuncu monitörünü piyasaya sürdü. 54,6 inçlik S55U, Quantum Dot teknolojisi ve QHD (3840×2160) çözünürlükle birlikte oyun monitörleri için yeni bir segmentin kapılarını aralıyor.

android isletim sistemli oyuncu monitoru gigabyte s55u 0 FsdT32cJ
Gigabyte S55U

Gigabyte S55U, 120 Hz yenileme hızı ve 2 ms (GtG) tepki süresi sunuyor. Gigabyte’ın yeni monitörü ayrıca Android desteği sayesinde YouTube, Netflix ve Chromecast gibi yerleşik uygulamalarla birlikte geliyor. Yani oyunların yanı sıra multimedya ve eğlence amaçlı kullanım için bazı özellikler dahil edilmiş.

1500 cd/m2 tepe parlaklığa, 5000:1 kontrast oranına ve FreeSync Premium sertifikasına sahip olan S55U, HDMI 2.1 ve USB 3.2 Gen1 gibi birçok kablolu bağlantının yanında Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarıyla destekleniyor.

android isletim sistemli oyuncu monitoru gigabyte s55u 1 kJvzwMRk
Gigabyte S55U – Android Monitör

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu dev monitörde hem PC hem de konsol oyuncularına hitap edebilecek özellikler mevcut. Oyun odaklı özellikler arasında Aim Stabilizer Sync, Black Equalizer, Crosshair, Refresh Rate ve OSD Timer gibi seçenekler yer alıyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla