1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

Apple, 1399 TL’lik Beats Flex’i ücretsiz veriyor!

Apple, 1399 TL’lik Beats Flex’i ücretsiz veriyor!
0

Apple, 1399 TL’lik Beats Flex’i ücretsiz veriyor!

Teknoloji devi Apple, öğrencilere yönelik dikkat çeken bir kampanya başlattı. Halihazırda birtakım okula dönüş indirim ve promosyonlarına sahip olan şirket, Apple Music Öğrenci aboneliği aracılığıyla Beats Flex dağıtmaya başlayacak.

Apple Music Öğrenci’ye abone olun, Beats Flex’i kapın

22 Haziran’da başlatılan yeni Apple Music Öğrenci kampanyası, Apple’ın bugüne kadar sunduğu en dikkat çeken tekliflerden biri oldu. Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri için sürdürülen ücretsiz Beats Flex teklifi, ilk defa Apple Music’e kaydolan öğrencileri hedef alıyor.

apple 1399 tllik beats flexi ucretsiz veriyor 0 1msgA3ta

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, bu kampanya şimdilik yalnızca iki ülkede hizmet veriyor. Öğrenci planıyla Apple Music’e abone olan kullanıcılar, herhangi bir çekilişe katılmadan Beats Flex kulaklığını kazanma fırsatına sahip olacak.

Apple, Music’e ilk defa abone olmak isteyen kullanıcıları cezbedecek bir teklifte bulundu. ABD fiyatı 69 dolar olan Beats Flex kulaklığı, bir aylık Öğrenci aboneliği yapan tüm kullanıcılara dağıtılacak. Apple Music Öğrenci seçeneğinin ABD’de 5,99 dolardan sunulduğunu belirtelim.

Kulakiçi kulaklık Beats Flex Türkiye fiyatı 1399 TL’lik seviyesinde. Apple Music Öğrenci fiyatı ise 9,99 TL / ay olarak belirlendi. Yani kampanya her ne kadar dikkat çekici olsa da, en azından şimdilik Türkiye’deki kullanıcıları sevindirmiyor.

apple 1399 tllik beats flexi ucretsiz veriyor 1 pKBFzgHH

Apple’ın normal abonelikten neredeyse hiçbir fark olmadan sunduğu Öğrenci katmanı, tüm üniversite ve yüksekokul öğrencileri tarafından kullanılabilir. Music’e ilk defa kaydolan biri tarafından en fazla 48 ay boyunca kullanılabilen Öğrenci aboneliği, Apple TV+’a ücretsiz erişim hakkı tanıyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla