1. Ana Sayfa
  2. Haber

Apple, M3 İşlemcili Yeni iMac Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Apple, M3 İşlemcili Yeni iMac Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir
0

Apple, M3 İşlemcili Yeni iMac Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Apple ürünleri hakkında yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Mark Gurman, şirketin bir sonraki tanıtacağı cihazlar hakkında yeni bir rapor yayınladı. Cupertinolu teknoloji devinin daha büyük ekranlı yeni iMac Pro modeli üzerinde çalıştığını dile getiren Gurman, bu modelin de M3 işlemcisinden güç alacağını belirtti.

Power On bültenin de bazı önemli açıklamalarda bulunan Gurman, söz konusu iMac Pro modelinin M3 Pro ve M3 Max olmak üzere iki farklı versiyona ev sahipliği yapacağını söyledi. Tamamen profesyonel kullanıcılara yönelik olarak geliştirilecek olan yeni iMac Pro’nun haricinde şirketin 24 inç iMac‘i de M3 işlemcilerle yenileceğini söyleyen Gurman, henüz bu modellerin ne zaman tanıtılacağı hakkında herhangi bir bilgi paylaşmadı. Ancak, şirkete yakın isimler her iki model için de 2023 yılının ortasını işaret etti.

apple m3 islemcili yeni imac pro uzerinde calisiyor olabilir 0 2sVFqbQk

Aynı zamanda şirketin yeni Mac cihazları için de bazı duyumlarını takipçileriyle paylaşan analist, MacBook Pro’nun M2 Pro ve M2 Max işlemcili versiyonlarının da önümüzdeki aylarda duyurulacağını iddia etti. Bununla birlikte şirketin M2 işlemcili Mac Pro‘yu da yakında lanse edebileceğini belirtelim.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla