1. Ana Sayfa
  2. Haber

Apple Türkiye Artırım Yapabilir, Mağaza Güncelleniyor

Apple Türkiye Artırım Yapabilir, Mağaza Güncelleniyor
0

Eser ve fiyat güncellemeleri öncesinde web sitesini süreksiz olarak alışverişe kapatan Apple Türkiye, bugün WWDC22 aktifliği öncesinde yeniden web sitesini alışverişe kapattı. Türkiye’de artan kur sebebiyle belli periyotlarda fiyat artışına giden Apple’ın, bu atak sonrasında tekrar bir artırım yapması bekleniyor.

Yani artırım yapılması durumunda iPad, iPhone, Mac, Macbook ve akıllı saatlerin artmış fiyatlarla tekrardan satışa sunulacağını belirtelim.

apple turkiye artirim yapabilir magaza guncelleniyor 0 jdOnlv8T

Apple’ın WWDC22 aktifliği sebebiyle web sitesi de aktiflikle ilgili içeriklerle güncellendi. Yani alışverişin süreksiz olarak kapatılmasının sebebi WWDC22 de olabilir. Bildiğiniz üzere Apple, yeni eserleri web sitesine eklemeden evvel alışverişi durduruyor. Bu sebeple en son sonucu akşam aktiflikten sonra öğreneceğiz.

Şirket tarafından gönderilen davetiyelere nazaran açılış konuşması evvelki etkinliklerde olduğu üzere evvelce kaydedilerek yayınlanacak. Lakin, sonlu sayıdaki geliştirici aktifliği Apple Park’tan canlı olarak takip edebilecek. Aktifliğin canlı yayını ise 6 Haziran yani bugün Türkiye saati ile 20:00’da yapılacak.

Aktifliği Apple Türkiye web sitesinden takip edebilirsiniz.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla