1. Ana Sayfa
  2. Haber

Apple Watch Pro Yeni Bir Tasarımla Gelebilir

Apple Watch Pro Yeni Bir Tasarımla Gelebilir
+ - 0

Apple Watch Pro Yeni Bir Tasarımla Gelebilir

Apple Watch Series 8 akıllı saatin yaklaşmakta olan üst düzey varyantı 2018 yılından bu yana ilk kez tasarım değişikliği ile gelebilir. Bloomberg’den Mar Gurman Apple Watch Pro için yeni bir tasarımdan bahsediyor. Ürünün yeni bir titanyum kasaya sahip olacağı ve kare görünümüne sahip olmayacağı da bilgiler arasında.

Gurman, Power On bülteninin sonuncusunda bu yılki üst düzey Apple Watch modelinin mevcut Apple Watch modellerinden biraz daha büyük olacağını ve sadece bir alt gruba hitap edebileceğini söylüyor. Hatta cihazın yüzde 7 daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Gurman, üst düzey Apple Watch’un 2018’de Apple Watch Series 4’ün piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni tasarıma sahip olacağına dair söylentileri yeniden doğruluyor. Görünüşe göre akıllı saat dairesel olmayacak ve kare şeklinde bir tasarımla ilgili raporların aksine yeni tasarım mevcut dikdörtgen şeklin bir evrimi olarak karşımıza çıkacak. Ek olarak Gurman’a göre, cihazın yeni bir Düşük Güç Modu ile tek bir şarjla birkaç gün sürebilen daha uzun pil ömrüne sahip olması bekleniyor.

Diğer taraftan Apple Watch Series 8 için beklenen vücut sıcaklığı ölçümü ve kan basıncı izlemenin 2025’e kadar gelmesi beklenmiyor ve kan şekeri izlemenin ise daha uzun zamana ihtiyaç duyduğu ifade ediliyor.

kaynak : Technopat.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla