1. Ana Sayfa
  2. Haber

ASUS, Ankara’da Kamu ile Buluştu

ASUS, Ankara’da Kamu ile Buluştu
0

Tüketici eserlerinde sağladığı konfor ve teknoloji liderliğini özel bölüm ve kamuya sağlamak gayesiyle iki yıl evvel Türkiye’de kurumsal pazara giriş yapan ASUS, ortalarında tabiat dostu eserlerinin de olduğu bilgisayarlarını Ankara’da kamu yöneticilerine tanıttı.

ASUS, Ankara Divan Otel’de kamu temsilcileriyle bir ortaya geldi. 2020 yılında kurumsal pazara giriş yaparak kamu ve özel dala yönelik eserler geliştiren ASUS, BUSINESS eserleriyle kamu çalışanlarından büyük ilgi gördü. Kamu için, dizüstü, masaüstü ve all-in-one (hepsi bir arada) serilerinden oluşan geniş bir eser gamı sunan ASUS, yenilikçi dizaynları ve tabiat dostu modelleriyle iştirakçiler tarafından tam not aldı.

Şirket, tabiat dostu kurumsal eserlerini büyük hacimli satın almalar yapan kamuya tanıtmak ve teknoloji eserlerinin satın alımlarında dikkat edilmesi gereken kriterleri anlatmak üzere kamu buluşmalarına mesken sahipliği yapıyor. ASUS’un gayesi; kamunun fiyat odaklı satın almalardan çok kullanıcı ve tabiat dostu eserlere öncelik vermesini benimsetmek.

Bugüne kadar özel kesim ve kamuda birçok kurumsal projede yer alan ASUS, devlet ihaleleri, hastane, okul, üniversite ve profesyonel ofis projelerinde de kıymetli bir iş ortağı olarak varlık gösteriyor. 2023 yılına kadar kurumsal pazardaki hissesini yüzde 20 düzeylerine çıkartmayı hedefleyen ASUS, EEMEA bölgesindeki gücünü Türkiye kurumsal pazarında da göstermek maksadıyla eser gamını genişletmeyi sürdürüyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla