İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Donanım

Asus birinci ROG oyuncu kasasını duyurdu

Asus birinci ROG oyuncu kasasını duyurdu
+ - 0
asus birinci rog oyuncu kasasini duyurdu 0 Lbi5iVpu

Oyuncu donanımları segmenti bilgisayar pazarında daima olarak büyümeyi başarıyor ve üreticilerin de yatırımları tıpkı oranda artıyor. Asus birinci oyuncu kasasını duyurdu.

Asus ROG Strix Helios özellikleri ve fiyatı

Asus ROG Strix Helios oyuncu kasası agresif görünümü yanında üst kısmında yer alan taşıma kayışları ile de dikkat çekiyor. Piyasadaki benzerleri üzere şeffaf panellere sahip olan kasa iç kısımdaki renkli ahengi motamot dışarı yansıtabiliyor.

EATX ölçülerine kadar anakartlara uygun olan oyuncu kasasında düzgün bir kablo idare sistemi yer alıyor ve oyuncular kablo karmaşasından kurtuluyor. Haliyle oyuncu kasası ROG donanımları için optimize edilmiş.

Ön kısımdaki Aura RGB aydınlatma adreslenebilir LED’lere sahip ve dilediğinizce özelleştirilebiliyor. Aura Sync yazılımı ile kasaya ekleyeceğiniz başka bileşenlerle ahenk içinde renk geçişleri sağlayacaksınız.

250mm x 591mm x 565mm boyutlarında olan kasaya 9 adede kadar 2.5 inç şoför ve 2 adede kadar 3.5 yahut 2.5 inç şoför eklenebiliyor. 450mm uzunlukta kartlara müsaade veren kasaya dikey olarak 2 ekran kartı da takılabiliyor.

Fan suratının tek tuşla denetim edilebildiği kasada toplam 4 adet 140mm fan ön yüklü geliyor. Ayrıyeten 6 adede kadar 140mm, 7 adede kadar da 120mm fan takılabiliyor. Tekrar 140mm, 360mm ve 420mm uzunluğa kadar 3 farklı kenara radyatör takılabiliyor.

USB 3.1 Tip-C ve USB 3.1 Tip-A girişlerinin olduğu Asus ROG Strix Helios oyuncu kasası 2804 fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

 

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla