İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz Yatırımcıları Uyardı

Bitcoin (BTC) Boğası Mike Novogratz Yatırımcıları Uyardı
+ - 0

Galaxy Digital CEO’su ve Bitcoin (BTC) boğası Mike Novogratz, kripto trader’larına altcoinlerin hala büyük devalüasyonlar görebileceğini söyleyerek ihtarda bulundu.

Novogratz, altcoinlerin tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden büyük bir düşüş yaşasalar bile, bedellerinin yarısından fazlasını kaybetme riski altında olduğunu söylüyor.

“Altlar %80’in üzerinde düştü. 2017’de bu %95’in üzerindeydi. Demek istediğim, tabanları seçmek tehlikelidir ve yaparsanız yavaş yavaş ölçeklendirin.”

Milyarder ayrıyeten tüm finansal piyasa için kasvetli bir görünüm olduğunu söylüyor ve kripto varlıkların muhtemelen daha düşük fiyatlara yöneldiğini gösteriyor.

Novogratz, makro tabanın düşüş eğiliminde göründüğünü söylese de, kripto piyasalarının sonunda toparlanacağı konusunda optimistliğini koruyor.

“Kripto gitmiyor. Alana taşınan insan sermayesi ölçüsü yavaşlamıyor. Pahanın ve mülkiyetin internetteki bilgi kadar özgürce akmasına müsaade veren merkezi olmayan altyapı oluşturmaya odaklanma yavaşlamıyor. Topluluğumuz esnektir, yeni bir şeyler yapmanın ortak bir inancına ve bunun çok erken bir başlangıç ​​olduğuna dair teminata sahiptir.”

Kaynak : coincolik

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla