1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitget KCGI 2022, Uzatılmış Son Kayıt Tarihi ile Birlikte Resmen Başlıyor 

Bitget KCGI 2022, Uzatılmış Son Kayıt Tarihi ile Birlikte Resmen Başlıyor 
+ - 0

Önder global türev borsası Bitget, bugün yılda iki sefer düzenlenen süreç yarışını duyurdu. King’s Cup Küresel Invitational (KCGI) resmen başladı. Lansmanından bu yana gelen ağır talep nedeniyle, kayıt için son tarih uzatıldı. Asıl müsabaka 20 Mayıs 05:00 (TSİ) tarihinde başlayacak olsa da, iştirakçiler 20 Mayıs 05:00 (TSİ) ile 24 Mayıs 05:00 (TSİ) ortasında yarışa kayıt olmaya devam edebilirler. KCGI 2022, resmi olarak 10 Haziran 05:00 (TSİ) tarihinde sonlanacak.

KCGI 2022 kayıtları 9 Mayıs’ta resmi olarak açıldığında, rekor sayıda 500 kayıtlı kişi kaydedildi ve bu, Bitget topluluğu için süreç müsabakasının uzun vakittir beklenen dönüşüne olumlu bir karşılık verdi. Ödül olarak sunulan çeşitli ikramların yanı sıra ikiye katlanan ödül havuzu da dahil olmak üzere yarışın ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ettikçe, kullanıcı sayısı artmaya devam etti. Bugüne kadar, lansman gününden bu yana %500’lük bir artışı temsil eden 3.000’den fazla iştirakçi kaydedildi. Topluluktan gelen böylesine ezici bir cevabın ışığında ve geçen yılın popülerliğinin ivmesini takiben, kayıt penceresi artık 24 Mayıs’a kadar uzatıldı. Müracaat sırasında vadeli hesaplarında en az 300 USDT’si olan kullanıcılar, bu yılki KCGI’ya katılmaya hak kazanır.

KCGI’nin 2021’deki birinci çıkışı sırasında 10.000’den fazla kullanıcı katıldı. Topluluktan gelen cevaplar büyük ölçüde olumluydu; kullanıcıların %88’den fazlası KCGI’nin bir sonraki sürümüne katılacaklarını ve %79’dan fazlası bu teşebbüsü öteki traderlarla paylaşacaklarını belirtti. Süreç yarışlarının, kripto alanında mevcut toplulukları inşa etmek ve genişletmek için yenilikçi ve etkileşimli yollar olduğu kanıtlanmıştır. Verimli getiriler elde etme mümkünlüğünün yanı sıra, kullanıcılara katılmaları için farklı bir fırsat ve ortam sunarak, bu alandaki traderlar için mevcut olan esnekliği ve sonsuz olasılıkları da yineler.

Bitget’in CEO’su Sandra Lou, yarışın resmi başlangıcı hakkında yorum yaparak, şunları söyledi:

“İşlem müsabakalarının artan tesirinden ve KCGI’ın başarılı çalışmasından yararlanarak, kullanıcılarımız için daha ödüllendirici ve cazip teşebbüsler sunma gayretlerimize devam edeceğiz. En kıymetlisi, yatırım portföylerini çeşitlendirmek isteyen kullanıcılarımıza daha fazla seçenek sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Birinci kayıt periyodunda kullanıcılardan gelen ağır talebi görmekten son derece mutluyuz. Son kayıt tarihini uzatmaya yönelik bu gibisi görülmemiş hareketle, rekabetin gelişmesini görmek için sabırsızlanıyoruz. Oyunlar başlasın!”

KCGI hakkında daha fazla bilgi için lütfen https://www.bitget.com/tr/kcgi/spring/2022 adresini ziyaret edin.

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme nazaran türev süreçler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi eseri Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için tecrübeye yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, ideolojisine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, küresel olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına inançlı ticaret tahlilleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol ekibi Juventus’un birinci forma partneri ve kısa mühlet sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor tertibi Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve esaslı futbol kulübü Galatasaray ile paydaşlıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için:

  • Resmi website: Bitget.com
  • Telegram: https://t.me/bitgetturkiye
  • Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Kaynak : coincolik

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla