1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitget’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel Ödüller!

Bitget’ten Türkiye Kullanıcılarına Özel Ödüller!
0

Önder küresel kripto borsası Bitget, Türkiye kullanıcılarına özel, mükemmel ödüllerle bir kampanya başlattığını duyurdu. 

Kampanya mühleti boyunca her yeni kullanıcı 20 USDT pahasında deneme fonu kazanacak! Üstelik yeni kullanıcılara özel 4.163$ Beğenilen Geldin Ödülü’nden de yeniden kullanıcılar faydalanacak! Yatırma ve vadeli süreçlere aktaran kullanıcılar ise 100 USDT daha kazanama talihi yakalayacak. Türkiye’ye özel olan mükafatlar ise bu ölçülerle da sonlu değil. Bitget’in yükseltilmiş platform token’ı BGB de bu kampanyanın bir modülü olarak karşımıza çıkıyor. Kampanya mühletince Bitget Vadeli Süreçler Platformunda süreç yapan kullanıcılar 300 BGB kazanacak. Bir tokendan daha fazlası olan BGB’ye sahip olan kullanıcılar ise ilerleyen devirde yesyeni fırsatlara sahip olacak. Yeni kullanıcılarına 1 Milyon USDT ödül dağıtan Bitget, bununla birlikte vadeli süreçler platformunda daha fazla süreç yapan bir kullanıcıya ise iPhone 13 Pro Max armağan edecek. 

Kampanya hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, “Türkiye’ye özel kampanyamızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Türkiye, kripto dünyasında en süratli büyüyen ülkelerden biri. Topluluğumuzu büyütmemizde de Türkiye’deki kullanıcılarımızın tesiri çok büyük, biz de Türkiye’deki kullanıcılarımızı çok önemsiyoruz. Türkiye’de önemli bir büyüme potansiyeli görüyoruz ve ülkedeki artan talebi karşılamak için bölgedeki yerimizi daha da genişletmek istiyoruz. Bu teşebbüsle Türkiye’de daha fazla kullanıcıya ulaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Onlara daha fazla Bitget hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

Kampanya hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için: https://bitget.zendesk.com/hc/tr/articles/6648499339033 

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme nazaran türev süreçler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi eseri Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için tecrübeye yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, ideolojisine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, küresel olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına inançlı ticaret tahlilleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol ekibi Juventus’un birinci forma partneri ve kısa müddet sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor tertibi Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve esaslı futbol kulübü Galatasaray ile iştirakler da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Kaynak : coincolik

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla