1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Casper Excalibur için Intel Gamer Days kampanyası!


0

Casper Excalibur için Intel Gamer Days kampanyası!

Günümüzde bilhassa telefon ve tablet üzere taşınabilir aygıtlarda taşınabilirlik öncelik olsa da, bilgisayar dünyasında hem performansın hem de taşınabilirliğin bir ortada sunulması gerekiyor. Çok yüksek performana sahip olan lakin hantal bir tasarım ile gelen yahut tam zıddı güzel bir dizayna sahip olan fakat düşük donanımla gelen bilgisayarlar genelde pek tercih edilmiyor.

Bu kapsamda Casper Excalibur serisi bilgisayarlar hem âlâ bir dizayna hem de yüksek performans sunan donanımlara sahip. Intel Gamer Days kapsamında Casper Excalibur için oyuncuları heyecanlandıran bir kampanya duyuruldu.

Excalibur alana Call of Duty: Çağdaş Warfare II hediye!

Intel’in 12. Kuşak işlemcileri ve en yeni RTX ve GTX serisi NVIDIA ekran kartları ile donatılan oyun bilgisayarlarını sunan Casper Excalibur, oyuncu laptoplarında sunduğu 14 çekirdekli hibrit mimariye sahip 12. Kuşak Intel işlemcileriyle oyunlarda performansı daima üst noktada tutmayı sağlıyor.

casper excalibur icin intel gamer days kampanyasi 0 EygKPk5Z

25 Ağustos ve 4 Eylül tarihleri ortasında gerçekleştirilen Intel Gamer Days aktifliği kapsamında, Excalibur oyuncu bilgisayarlarında çeşitli fırsatlara, özel indirimlere ve sürpriz ikramlara yer veriliyor.

10 günlük kampanya mühletince belirlenen Excalibur bilgisayarlarda bir öbür sürpriz ise Ekim ayı içerisinde yayınlanacak Call of Duty’nin merakla beklenen Çağdaş Warfare II oyununun armağan edilmesi oldu.

Intel Gamer Days kampanyasında fırsatların sunulduğu Excalibur bilgisayarlara “https://www.casper.com.tr/kampanyalar/intel-gamer-days” adresinden ulaşabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla