1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı

Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı
0

Elidor, ulusal voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile birlikte metaverse’e giriş yaptı.

Elidor Kainatı, 8 Haziran’da gerçekleşecek olan #Dedikolabilir koleksiyonu lansmanı ile kullanıma açılacak. Elidor ve Boyner iş birliğiyle hayata geçen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini destekliyor! Hudutlu sayıda modülden oluşan koleksiyon, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak üniversite hayatları boyunca desteklenen genç bayan bursiyerlerin sayısını artıracak.

Çantadan tişörte 17 eşsiz modülden oluşan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı 8 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyon Lansmanı’ndan sonra Elidor Evreni’nin Spatial Aktiflik Alanı herkesin ziyaretine açılacak.

Elidor Evreni’ne Nasıl Giriş Yapılır?

Elidor Evreni’nde yer alacak olan Spatial’a Oculus Quest, web tarayıcı, iOS ve Android aygıtlardan giriş yapılabilecek. Elidor mevzuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç bayanların eğitim hayallerini desteklemek için süratli tüketim markaları ortasında Türkiye’deki birinci NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç bayanlar için burs kaynağı yarattık. Artık de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka gayesi projemizi sanal cihana taşıyoruz. Yenilikçi bir irtibat açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu sayesinde TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç bayanların eğitim hayallerinin önündeki manileri kaldırmaya devam ediyoruz.”

kaynak: coincolik

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla