1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk, Twitter’da yaptığı paylaşımla duygulandırdı

Elon Musk, Twitter’da yaptığı paylaşımla duygulandırdı
0

Elon Musk, Twitter’da yaptığı paylaşımla duygulandırdı

Twitter üzerinden en çok paylaşım yapan isimlerin başında gelen Elon Musk, yaklaşık on gündür sosyal medyada aktif değildi. Tesla ve SpaceX CEO’su, bir haftalık bekleyişin ardından sessizliğini bozdu. Elon Musk, uzun bir ara verdikten sonra Twitter’da yaptığı ilk paylaşımda hayatını kaybeden bir YouTuber’ı andı.

Elon Musk, hayatını kaybeden YouTuber’ı andı

Geçtiğimiz dönemden bu yana Twitter şirketini satın alma girişimiyle uğraşan Elon Musk, bir süredir platformda sessiz kalmayı tercih etti. 21 Haziran’dan bu yana sosyal medya üzerinden herhangi bir aktivitede bulunmayan Musk, Technoblade isimli YouTuber’ı andığı tweet ile geri döndü.

Tesla CEO’su, Technoblade kanalının sahibi Alexander’ın ölümünü Sonic the Hedgehog filminden bir alıntı ile andı. Eğlenceli Minecraft videoları ile tanınan kanser hastası Alexander, yayınladığı son videoyla hayranlarına veda etti. Ancak ölümü, Elon Musk’ı bile etkilemiş gibi görünüyor.

Elon Musk, 21 Haziran’dan sonraki ilk Twitter paylaşımında Technoblade’in ölüm haberine yer verdi. Musk’ın Sonic the Hedgehog filminden alıntı yaptığı açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

Oyundan ayrılırsan güvende ol. Dikkatli ol. Ve ne yaparsan yap, ölme. Çünkü kendi oyununuzun dışında ölürseniz… yenilenemezsiniz. Oyun biter, her şey biter… En iyi hayatını yaşamaya çalış. Ertesi gün ölebilirler ve onlarla bir şey yapmadığın için pişman olursun.

Elon Musk, ünlü YouTuber’ı andığı Twitter paylaşımının hemen arkasından ise ilginç olarak Papa’ya yaptığı ziyaretin bir fotoğrafını yayınladı. İtalya’da kendisinin ve dört oğlunun Papa Francis ile buluştuğu fotoğrafı paylaşan Tesla CEO’su, “Papa ile buluşmak onurdu” açıklamasını yaptı.

Tesla ve SpaceX CEO’su Twitter takipçi sayısında önemli bir aşamayı daha geride bıraktı. Elon Musk’ın satın almak üzere olduğu sosyal medya platformu Twitter’da şu anda 100 milyon takipçisi bulunuyor. Elon Musk Twitter’da en çok takipçisi olan ilk 6 hesap arasında yer alıyor.

Peki siz Elon Musk’ın Twitter paylaşımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla