1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk’ın Twitter hesabı kapatıldı!

Elon Musk’ın Twitter hesabı kapatıldı!
0

Elon Musk’ın Twitter hesabı kapatıldı!

Elon Musk ve Twitter arasındaki gerilim tüm hızıyla devam ediyor. Kısa süre önce şirketi satın almaktan vazgeçen ve 40 milyar dolarlık anlaşmayı bozmasıyla tepkileri üzerine çeken Musk, şimdi de kişisel hesabıyla gündemde. Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündemi belirleyen ünlü milyarder ne yazık ki bu ayrıcalığını kaybetti. Elon Musk’ın Twitter hesabı askıya alındı.

Elon Musk’ın Twitter hesabı askıya alındı

Aktif bir Twitter kullanıcısı olan Elon Musk’ın hesabı Twitter tarafından kapatıldı. Profiline bakmak isteyen kullanıcıların karşısına ise “Hesap askıya alındı” yazısı çıktı. Ünlü milyarderin platformda 100 milyonun üzerinde takipçisi var ve en aktif kullanıcıların başında geliyor.

elon muskin twitter hesabi kapatildi 0 7e6OBeMA

Asıl merak edilen ise hesabın neden askıya alındığı. Pek çok kişi, gelişmeyi 40 milyar dolarlık anlaşmanın iptali nedeniyle şirketin yaptığı misilleme olarak yorumladı. Ünlü milyarderin bu hamlesi, firmanın hisselerinde yüzde 10 düşüşe neden oldu.

Yine de Musk’ın Twitter ile olan derin bağlarını göz önünde bulundurursak, hesabın kısa süre içerisinde açılması bekleniyor.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla