1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk’tan, kripto para piyasalarını karıştıracak açıklama!

Elon Musk’tan, kripto para piyasalarını karıştıracak açıklama!
0

Elon Musk’tan, kripto para piyasalarını karıştıracak açıklama!

Kripto para borsasında gizemli ve kehanet niteliğinde attığı Tweetler ile adından çokça söz ettiren Elon Musk, yeni bir paylaşımla tekrardan gündeme geldi. Ünlü CEO, kripto para piyasasında adından en çok söz ettirenlerden olurken, gözler tekrardan Bitcoin ve Altcoinlere çevrildi. 2 hafta önce DC Comics karakteri olan Dr.Manhattan’ın görselini paylaşan Musk, onlarca teoriye yol açtı. Peki ya bugün Musk, Bitcoin ve Altcoinleri ilgilendiren hangi Tweeti paylaştı? İşte detayları…

Elon Musk, Bitcoin ve Altcoinleri ilgilendiren paylaşımı ile tekrardan kripto para piyasalarını ilgilendiriyor

Ünlü CEO Elon Musk, sabah 3 sularında yalnızca “Cryptonight” yazdığı bir Tweeti paylaştı. Yaptığı paylaşım İngilizce olarak farklı anlamlara gelirken, paylaşımının altında her zaman alışık olduğumuz gibi teoriler üretilmeye başlandı.

elon musktan kripto para piyasalarini karistiracak aciklama 0 7jkKwiqf

Musk’ın yaptığı paylaşım “Crypto night” olarak da “Crypto tonight” olarak da baktığımızda ise “Kripto gecesi” veya “Bu gece kripto” anlamlarına geliyor. Öte yandan bir diğer anlamının ise Cryptonight isimli bir madencilik algoritmasından da söz ettiği düşünülüyor.

Yapılan Twitter paylaşımı, 138 binden daha fazla beğeni alırken, paylaşımının altında “Kripto para borsasının sonu mu gelecek” diye sorular artarken, kullanıcılarının çoğu yatırımlarının Musk’ın ellerinde olduğunu belirtti.

Kripto para borsasındaki son durum ne?

Bitcoin son 18 aydaki en düşük değeri olan 22 bin dolar seviyelerine hızlıca gerilerken, Ethereum ise yaklaşık olarak yüzde 8.9’luk bir düşüş ile 1100 dolar seviyelerine düştü. Cardano (ADA), XRP, SOL, DOGE ve SHIB gibi coinlerde de düşüş var. Kasım ayında 70 bin dolar seviyesinde olan BTC, uzmanlar tarafından yorumlandığında bu sert düşüşlerin sebebi, küresel gelişmeler, enflasyon, faizler ve yaşam pahalılığı olarak yorumlanırken ilerleyen süreçte bizi neler beklediğini bilmek pek de mümkün değil.

Peki ya sizler bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yatırımda bulunduğunuz kripto paralar var mıydı? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında bekliyoruz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla