1. Ana Sayfa
 2. Haber

ESET, “İlerleme Kahramanları” Projesini Duyurdu

ESET, “İlerleme Kahramanları” Projesini Duyurdu
0

ESET, “İlerleme Kahramanları” Projesini Duyurdu

ESET, merkezinde teknolojinin yer aldığı, çeşitli endüstrilerde ilerlemeye katkıda bulunan vizyoner düşünürleri aradığı ‘İlerleme Kahramanları’ projesini duyurdu. Dünya çapında yürütülen proje kapsamında aday gösterme işlemi 26 Haziran’a kadar devam edecek.

Her türlü ilerlemenin ardında, toplumun genelinden bağımsız düşünebilen parlak beyinler var. ESET, bu ileriyi gören insanları bulmak ve dünyayı döndüren isimsiz kahramanlara ışık tutmak için bir proje başlattı. ESET web sitesi üzerinden gerçekleşecek aday gösterme işlemi herkese açık.

Başvurular, gelişmiş endüstrilerin, toplumun veya toplulukların icat ettiği, benimsendiği ve geliştirildiği herhangi bir teknoloji hakkında olabilir. Ödüle hak kazanmak için, adayların belirlenen alanlardan en az birinde çalışmaları, aday gösterildikleri işe aktif olarak katılmaları ve 18 yaşın üzerinde olmaları gerekiyor. 300 kelimelik bir yönetici özeti içermesi gereken başvurular, teknoloji yoluyla etki yaratan adayların sınıfının en iyi çalışmalarının örneklerini özetlemesi gerekiyor.

ESET’in İş Geliştirme Sorumlusu Ignacio Sbampato başkanlığındaki uzman bir değerlendirme ekibi, tüm başvuruları inceleyecek. Dünya çapında değişimin isimsiz kahramanları listesi Eylül 2022’de açıklanacak.

 1. Sanat ve Yaratıcı Endüstriler
 2. İş
 3. Dijital Güvenlik
 4. Eğitim
 5. Enerji ve Sürdürülebilirlik
 6. Finansal Hizmetler
 7. Gıda ve Tarım
 8. Sağlık ve Yaşam Bilimleri
 9. Lojistik Sektörü
 10. Üretim
 11. Araştırma & Geliştirme
 12. Bilim
 13. Spor
 14. Akıllı Şehirler, IoT ve BT Endüstrisi
 15. Ulaşım ve Seyahat Endüstrileri
eset ilerleme kahramanlari projesini duyurdu 0 jYOu427O
Ignacio Sbampato

Ignacio Sbampato proje ile ilgili şu paylaşımda bulundu: “Bir an için tarihin yaratıcı düşünürlerinin katkılarının olmadığı bir dünya ve bunun günümüz teknolojisini nasıl etkileyeceğini hayal edersek, çabalarının neden alkışlanması gerektiği açıkça ortaya çıkıyor. Bu nedenle tüm iş arkadaşlarımız ve ortaklarımızla beraber ESET olarak, bilimin gelişimine ve teknoloji, araştırma ve kurumsal sorumluluk girişimlerine büyük önem veriyoruz. Gerçek “İlerleme Kahramanları” arayışımıza başlarken heyecan duyuyoruz, böylece dünya çapında tüm şaşırtıcı başarıları kutlayabilir ve gezegenimizi daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olan ilerici zihinlere ışık tutabiliriz. “

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla