İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Fenerbahçe’nin Instagram hesabına ne oldu?

Fenerbahçe’nin Instagram hesabına ne oldu?
+ - 0

Fenerbahçe’nin Instagram hesabına ne oldu?

Şu sıralar şampiyonluk sayılarını gerekçe göstererek logosundaki yıldızları artıran ve Türkiye gündemine oturan ülkemizin köklü futbol kulüplerinden Fenerbahçe’nin 7,9 milyon takipçili resmi Instagram hesabı geçtiğimiz dakikalarda kapandı. Peki kulübün hesabına ne oldu?

Fenerbahçe Instagram hesabına ne oldu?

Fenerbahçe resmi Instagram hesabı, dakikalarca kapalı duruda kaldı. Kullanıcılar, hesaba erişmeye çalıştıklarında ise ”Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor. Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir” ibareleriyle karşılaştılar.

fenerbahcenin instagram hesabina ne oldu 0 wv486Ics

Şu an için söz konusu durumun nedeni bilinmezken, geçtiğimiz dakikalarda kulübün Instagram hesabı yeniden erişime açıldı. An itibariyle kontrol ettiğimizde ise herhangi bir sorunun olmadığını görüyoruz.

Fenerbahçe, kısa süre önce yapmış olduğu açıklamada geçmişte kazanılan, ancak resmi kurumlarca kabul görmeyen şampiyonlukları gerekçe göstererek logosunda bundan böyle beş yıldız kullanacağını duyurdu. Bu da kulübün sosyal medya hesaplarını güncellenen logosu nedeniyle bir anda normalden daha popüler hale getirdi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Fenerbahçe resmi Instagram hesabı neden kapanmış olabilir? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla