1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Flow, 725 Milyon Dolarlık Bir Ekosistem Fonu Başlattı

Flow, 725 Milyon Dolarlık Bir Ekosistem Fonu Başlattı
+ - 0

NBA Top Shot’un konut sahibi blok zinciri Flow, ana şirketinin yatırım kolu Dapper Ventures, a16z, Coatue ve Digital Currency Group dahil olmak üzere kripto odaklı VC’ler tarafından desteklenen 725 milyon dolarlık yeni bir Ekosistem Fonu başlattığını duyurdu.

Ekosistemindeki gelişmeleri artırmaya adanmış olan fon, blok zincirinde uygulamalar oluşturan uygun geliştiricilere yatırımlar, tıpkı dayanak ve FLOW token hibeleri sunacak.

Blok Zinciri Devinden 725 Milyon Dolarlık Fon

flow 725 milyon dolarlik bir ekosistem fonu baslatti 0 u89sde6a

Uygun NFT projeleriyle tanınan başkan bir ağ olan Flow, fon ile inovasyonu teşvik etmeyi ve platformunda yeni projeler geliştirmeyi amaçlıyor.

Flow açıklaması, Ekosistem Fonu’nun “oyun, altyapı, merkeziyetsiz finans, içerik ve yaratıcıları” desteklemek için kullanılacağını belirtti. Fon bilhassa dünya çapındaki geliştiricilere web3 fırsatları getirmeyi amaçlıyor.

Flow, geliştiricilerine Berlin ve öbür Asya kentlerinde ofis alanları sunacak. Fon temel olarak şu dört alana gidecek: eser geliştirme, eser ölçeklendirme, takım genişletme, kullanıcı edinme ve genel işletme sarfiyatları.

Dapper Labs CEO’su Roham Gharegozlou, fonun, ekosistemin “7500’den fazla güçlü ve süratli büyüyen geliştirici topluluğu” için gerçek bir oyun değiştirici olacağını ekledi.

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla