1. Ana Sayfa
  2. Haber

Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC’si Sızdı

Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC’si Sızdı
0

Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC’si Sızdı

Playground Games’in açık dünya yarış oyunu Forza Horizon 5 ilk genişleme paketini alıyor. Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC’nin varlığı Steam tarafından sızdırıldı. Valve’ın dijital oyun platformu daha sonra bu yanlışı kapatmaya çalışsa da iş işten geçmiş oldu.

Forza Horizon 5 Hot Wheels, iki seri arasındaki ilk geçiş olmayacak. Forza Horizon 3 beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce bir Hot Wheels genişlemesi almıştı, Forza Motorsport 7 ve Forza Horizon 4 ise yine bir klasik Hot Wheels genişlemesi koleksiyonu almıştı. Diğer taraftan Milestone da çeşitli platformlarda bir milyon satışı aşan bağımsız bir Hot Wheels Unleashed oyunu da yayınladı.

forza horizon 5 hot wheels dlcsi sizdi 0 giOvh6rN

Forza Horizon 5 önemli bir satış başarısı da elde etti. NPD Group açık dünya yarış serisindeki en son oyunun lansman ayında Playground Games tarafından yapılan önceki oyunların hepsinden daha fazla sattığını kaydetti. Bu haftanın başlarında, oyun satış analisti Benji, Forza Horizon 5’in oyun içi lider tablosuna göre 20 milyon oyuncuyu geçmiş olabileceğini açıkladı.

Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC, 12 Haziran Pazar günü Microsoft’un Xbox ve Bethesda Games Showcase’inde gösterilecek.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla