1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Galaxy S23 Ultra’nın tasarımı hakkında önemli iddia!


0

Galaxy S23 Ultra’nın tasarımı hakkında değerli iddia!

Akıllı telefon bölümünün başarılı oyuncularından Samsung, bir mühlet evvel katlanabilir Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modellerini kullanıcıların beğenisine sundu. Şirket artık önümüzdeki devirlerde vitrine çıkması beklenen Galaxy S23 serisine odaklanmaya başladı. Daha evvel birtakım kilit ayrıntıları aşikâr olan aygıtlarla ilgili günden güne yeni bir bilgi ortaya çıkıyor.

Tabii seride en çok merak edilen modellerden birisi de Galaxy S23 Ultra. Çünkü akıllı telefon, rafa kaldırılan Galaxy Note serisinin bir uzantısı olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun dışında teknik özellikleriyle ve dizaynıyla pazardaki amiral gemisi modelleri ortasında üst sıralara oynaması bekleniyor. Son olarak aygıtın dizaynıyla ilgili kıymetli bir tez ortaya atıldı.

Galaxy S23 Ultra kamera tasarımı selefiyle birebir olacak

Sektörde sızıntılarıyla ön plana çıkan Ice Universe, Galaxy S23 Ultra ile ilgili değerli bir bilgi paylaştı. Buna nazaran akıllı telefon, selefi Galaxy S22 Ultra ile tıpkı kamera tasarımına sahip olacak. Universe bu noktada kelam konusu bilgiyi yüzde 100 doğrulattığını ve rastgele bir yanılma hissesi olmadığını söylüyor.

Ice Universe, Galaxy S22 Ultra‘da karşımıza çıkan kamera dizaynının kolay ve doğal bir yapıya sahip olması nedeniyle halefinde de kullanılmasının epeyce mantıklı olduğunu lisana getirdi. Alışılmış burada kesin karar her zamanki üzere kullanıcıların olacak.

Akıllı telefonda 200 Megapiksel ana kameranın kullanılması kelam konusu. Bunun yanı sıra birtakım kaynaklar da Samsung’un 450 Megapiksellik bir sensör kullanacağını söylüyor, lakin Ice Universe üzere muteber isimlere nazaran bu durum şimdilik mümkün değil.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy S23 Ultra modelindeki kamera dizaynının selefiyle birebir olması kullanıcı tarafında bir sorun yaratabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla