1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

Galaxy Watch 4 in One UI 4.5 beta 3 yayında!

Galaxy Watch 4 in One UI 4.5 beta 3 yayında!
0

Galaxy Watch 4 in One UI 4.5 beta 3 yayında!

Geçen yıl çıkış yapan Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Samsung’un WearOS işletim sistemini çalıştıran ilk akıllı saatleri konumunda. Son dönemde Google Asistan nedeniyle yaşanan sorunları göz ardı edersek, sektörde olumlu bir etki bıraktıklarını söylemek mümkün.

Akıllı saatlerin One UI 4.5 beta süreci tüm hızıyla sürüyor. Samsung, geçen haftalarda ikinci beta sürümünü yayınlarken, kısa bir süre önce üçüncüsünü de kullanıma sundu. Peki Galaxy Watch 4 serisi için gelen One UI 4.5 beta 3 kullanıcılara neler sunuyor?

Galaxy Watch 4 serisi için One UI 4.5 beta 3 yayınlandı

Samsung, geçtiğimiz aylarda Galaxy Watch 4 serisi için One UI Watch beta programı başlattı. Bu kapsamda kullanıcılarına kararlı sürümden önce Wear OS sürümlerini test etme imkanı sunan şirket, son olarak One UI 4.5 beta 3 sürümünü kullanıma sundu.

galaxy watch 4 in one ui 45 beta 3 yayinda 0 zNyVmTC6

Güncelleme, R860XXU1ZVF yapı numarasına sahip ve 252 MB boyutunda. Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi One UI Watch beta programına katılan kullanıcılar için yayınlandı. Değişiklik günlüğünde ise Bixby üzerinden müzik çalmayla ilgili çeşitli sorunların düzeltildiğini, Alarm, Kronometre, Zamanlayıcı ve Dünya Saati gibi uygulamaların da kullanılabilirliğinin artırıldığını görüyoruz.

Bunun dışında dokunmatik ekran ve otomatik egzersiz algılama performansının iyileştirilmesinin yanı sıra Galeri uygulamasının açılması durumunda Bluetooth bağlantısının kesilmesi gibi birçok sorun da düzeltildi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy Watch 4 modelleri için One UI 4.5, beğenileri kazanabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla