1. Ana Sayfa
  2. Haber

GeForce NOW’a Genshin Impact Dahil 8 Yeni Oyun Dahil Oluyor

GeForce NOW’a Genshin Impact Dahil 8 Yeni Oyun Dahil Oluyor
0

GeForce NOW’a Genshin Impact Dahil 8 Yeni Oyun Dahil Oluyor

NVIDIA, bu Perşembe günü GeForce NOW’a Genshin Impact ve Epic Games Store’un haftanın ücretsiz oyunu Car Mechanic Simulator 2018’in da dahil olduğu 8 yeni oyun getiriyor.

GeForce NOW, neredeyse tüm Mac’leri üst düzey bir PC oyun bilgisayarına dönüştürerek oyunları en üst kalitede sunuyor ve görüntüyü kesintisiz şekilde Macbook Pro, Macbook Air, iMac ve Mac Mini’lere aktarıyor. Böylece GeForce NOW’la, ayrı bir bilgisayar sahibi olmaya gerek kalmadan oyunların gerçek PC sürümleri oynanabiliyor.

geforce nowa genshin impact dahil 8 yeni oyun dahil oluyor 0 HQfWyaEu

A Plague Tale: Requiem oyununa NVIDIA DLSS ve Ray Tracing teknolojileri geliyor. Böylece oyunun hayranları, yüksek performans, akıcı oyun deneyimine kavuşacaklar. DLSS, NVIDIA’nın görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı artıran, otoriteler tarafından beğenilen AI (Yapay Zekâ) destekli teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performansını 3 kata kadar hızlandırdığı 180’den fazla oyunda kullanılıyor.

Bu hafta, Genshin Impact GeForce NOW’a gelişinin yanı sıra beraberinde sürpriz ödüller de getiriyor. GeForce NOW üyeleri Tevyat’ın sürükleyici dünyasına yolculuğa çıkarken çeşitli ürünler satın almak için 10.000 Mora, silahlarını geliştirmek için beş Fine Enhancement Ores, yakıt için üç Squirrel Fish ve üç Northern Apple Stews ve karakteri seviye atlatmak için on Adventurer’s Experience ödül alacaklar.

geforce nowa genshin impact dahil 8 yeni oyun dahil oluyor 1 YlCLGeaO

GeForce NOW’da üyelik ödüllerini almak için; GeForce NOW Powered by GAME+ üzerinden NVIDIA hesabında oturum açıldıktan sonra başlıktan “GeForce NOW” öğesi seçilmeli, ardından “Ödüller” seçeneğine gidilmeli ve “Ödül Ayarlarını Güncelle” düğmesi tıklanmalıdır. Özel teklifleri ve oyun içi hediyeleri almaya başlamak için açılan diyalog penceresindeki kutu işaretlenmelidir.

  • Car Mechanic Simulator 2018 (23-30 Haziran arasında Epic Games Store’da Ücretsiz)
  • Airborne Kingdom (Steam)
  • Fishing: North Atlantic (Steam)
  • Genshin Impact (Native Launcher)
  • Immortal Life (Steam)
  • King Arthur: Knight’s Tale (Steam)
  • SimAirport (Steam)
  • Skeleton Crew (Steam)

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla