1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Pixel 7 ailesi kanlı canlı görüntülendi

Google Pixel 7 ailesi kanlı canlı görüntülendi
0

Google Pixel 7 ailesi kanlı canlı görüntülendi

Unbox Therapy isimli YouTuber, Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri için birinci bakış görüntüsü yayınladı. Bir müddettir sızıntılar ile gündeme gelen modellerin eylül ayında tanıtılacağı sav ediliyor.

Henüz netleşmese de Google’ın Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinde Tensor 2 işlemci kullanılacağı varsayım ediliyor. GS201 koduyla piyasaya çıkacağı bilinen Tensor 2 işlemci, Samsung işbirliğiyle 4nm teknolojisi üzerine inşa edilecek.

Google Pixel 7 birinci bakış görüntüsü yayınlandı

Google’ın Pixel 7 ailesine yeni bir model ekleyeceği tez edilmişti. Unbox Therapy tarafından yayınlanan görüntüde yalnızca Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri yer alıyor. Görünüşe nazaran Pixel 7 Ultra olacağı düşünülen akıllı telefon piyasaya sürülmeyecek.

google pixel 7 ailesi kanli canli goruntulendi 0

Unbox Therapy tarafından yayınlanan görüntüdeki aygıtlar, sızdırılan render dizaynlarıyla benzerlik gösteriyor. Pixel 7 Pro modelinin 120Hz ekran tazeleme suratına ve HDR10 ve HLG görüntü teknolojilerine sahip olacağı belirtiliyor.

Hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro’da Pixel 6 ve 6 Pro üzere ana kamera sensörü olarak Samsung GN1 kullanılacak. Öz çekim kamerası olarak ise Sony 3J1 ismi verilen, otomatik odaklama özelliğine sahip 11 Megapiksel sensör kullanılacak.

Pixel 7 Pro’nun evvelkinden farklı bir ekran kullanacağı argümanlar ortasında yer alıyor. Analistler, Pixel 7 Pro modelinin 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe ve 120Hz tazeleme suratına sahip yeni bir ekran ile tanıtılacağını belirtiyor.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da paylaşabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla