1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro bomba gibi geliyor!

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro bomba gibi geliyor!
0

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro bomba üzere geliyor!

Google tarafından geçtiğimiz I/O 2022 etkinliğinde duyurulan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, fizikî olarak ortaya çıktı. YouTuber Lewis Hilsenteger (Unbox Therapy), son görüntüsünde Google’ın en yeni amiral gemisi modellerinin prototiplerine yer verdi. İşte Pixel 7 ailesinin tasarımı.

Google Pixel 7 serisi tasarımı nasıl olacak?

Android 13 ile birlikte Ekim ayında satışa çıkması beklenen Pixel 7 tasarım ayrıntıları Unbox Therapy’nin son görüntüsünde ele alındı. Pixel 7 Pro’nun Pixel 6 Pro ile neredeyse birebir kasa boyutlarına (163.9 x 75.9 x 8.9 mm) sahip olduğu tabir edildi.

google pixel 7 ve pixel 7 pro bomba gibi geliyor 0 46cADV14

Google Pixel 7 ise bir evvelki model Pixel 6’ya kıyasla daha kısa ve daha ince. Pixel 6 158,6 mm uzunluğunda ve 14,9 mm genişliğindeyken; Pixel 7 kasa genişliği ise 13,2 mm civarında. Ayrıyeten hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro’nun daha az kıvrımlı olduğu söz edildi.

Google, I/O 2022 etkinliğinde kendi Tensor 2 yonga setini kullanacağını söyledi. Şimdilik bu işlemcilerin ayrıntıları bilinmiyor olsa da, 4nm mimarisi üzerine heyeti olacağı düşünülüyor. Tensor işlemcilerinin ayrıyeten Samsung tarafından üretileceği belirtildi.

Google, Android 13’ü Şubat’ta tanıttı ve neredeyse altı aydır beta kademesindeydi. Geçtiğimiz haftalarda Android 13’ün kararlı sürümünü Pixel telefonlara dağıtmaya başladı. Lakin değişik formda Pixel 6 serisi aygıtları güncellediğinizde Android 13’ten Android 12‘ye geri dönmek mümkün değil.

google pixel 7 ve pixel 7 pro bomba gibi geliyor 1 DuPGlM4f

Android 13’ün birçok yanılgıyı düzelttiği biliniyor. Pixel 6 ve 6 Pro kullanıcıları çift dokunma, Her Vakit Açık Ekran, otomatik parlaklık üzere problemlerin giderildiğini söz etti. Ayrıyeten tüm Pixel modellerinin daha süratli hale geldiği aktarıldı.

Peki siz Google Pixel 7 ailesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşın.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla