İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Pixel 7’nin tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddia!

Google Pixel 7’nin tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddia!
+ - 0

Google Pixel 7’nin tanıtım tarihi ile ilgili yeni iddia!

Teknoloji dünyasına arama motoru olarak giren Google, birçok alanda olduğu üzere akıllı telefon kesiminde de değerli bir kitleye ulaştı. Pixel serisiyle birlikte kesimde isminden kelam ettiren Google, Pixel 7 için çalışmalarını sürdürüyor.

Google Pixel 7 tanıtım aktifliği Eylül’e çekilebilir

Google, bilhassa Pixel 6 ile kullanıcıları tarafından geçer not almıştı. Çıtayı yükseltmek isteyen şirket, Pixel 7 üzerinde çalışmalarını sürdürürken sızıntı bilgiler de ulaşmaya devam ediyor. Kıymetli kaynaklar daha evvel Google’ın modelini 13 Ekim’de piyasaya süreceğini belirtmişti. Lakin son gelen bilgiler modelin daha erken gelebileceğini söylüyor.

9to5Google, Pixel 7 modelinin tanıtım tarihi ile ilgili farklı bir argüman ortaya attı. Kaynak, aygıtın FCC (Federal İrtibat Komisyonu) veritabanında listelendiğine dair kimi bulgular elde etti. Genelde piyasaya çıkış tarihi çok yaklaşan modeller FCC’de görünüyor. O denli ki serinin bir evvelki modeli, piyasaya çıkmadan tam bir ay evvel veritabanında kendine yer bulmuştu.

google pixel 7nin tanitim tarihi ile ilgili yeni iddia 0 hFHSlrLw

Kaynağın savına nazaran Pixel 7, Ekim 13’te değil Eylül ayında piyasaya sunulacak. Elbette ki bu durum şimdilik yalnızca varsayımdan ibaret. Öte yandan değerli kaynaklar model hakkında kimi bilgiler açıklıyor. Son olarak Digital Chat Station isimli kullanıcı, Google’ın yeni modelinde seramik kullanacağını ve bu durumun ısınma problemini çok aza indireceğini belirtti.

google pixel 7nin tanitim tarihi ile ilgili yeni iddia 1 kZSdVdhP

Teknoloji devi, yeni Pixel serisini işin ehline bırakmak istiyor. Apple’ın iPhone’unda da parmağı olan Foxconn şirketi, artık Google için de kollarını sıvayacak. Şirket, yeni modelinin üretimi için muahedeye vardı. Ayrıyeten Foxconn, Google’ın katlamalı bir telefonu için de direksiyonda olacak.

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla