1. Ana Sayfa
  2. Haber

Gran Turismo Filmi 2023’te Vizyonda Olacak

Gran Turismo Filmi 2023’te Vizyonda Olacak
0

Gran Turismo Filmi 2023’te Vizyonda Olacak

Sony tarafından bir Gran Turismo filminin yapım aşamasında olduğu doğrulandı. Hem de bu filmin beklenenden çok daha erken vizyona girmesi planlanıyor. Açıklamaya göre, Columbia Pictures imzası taşıyacak film 11 Ağustos 2023’te vizyonda olacak. Filmin yönetmenin District 9 ile tanınan Neill Blomkamp olacağı, senaryoyu ise American Sniper yazarı Jason Hall’un yazacağı da bilgiler arasında.

Deadline‘ın haberine göre film gerçek bir hikayeye dayanıyor. Filmde profesyonel yarış arabası sürücüsü olma şansını yakalayan bir Gran Turismo oyuncusunun hikayesi anlatılacak.

Bu, Sony’nin oyun serilerini büyük ve küçük ekrana uyarlamasının en son örneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu uyarlamalar PlayStation Productions bayrağı altında son birkaç yılda şirket için daha büyük bir öncelik haline gelmiş durumda.

The Last of Us ve Twisted Metal temelli diziler için bir süredir çalışmalar sürüyor. Sony kısa süre önce Horizon ve God of War uyarlamalarının da Netflix ve Amazon Prime Video’ya geleceğini açıkladı. Uncharted filmi ise bu yılın başlarında yayınlanırken Ghost of Tsushima filmi ise yapım aşamasında.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla