1. Ana Sayfa
  2. Haber

HONOR Magic UI 6.0 Orijinal Özelliklerle Geliyor

HONOR Magic UI 6.0 Orijinal Özelliklerle Geliyor
0

Yepisyeni özelliklere sahip olan Magic UI 6.0, bir dizi uygunlaştırma ve şahsileştirilmiş bilhassa birlikte geliyor. Magic UI 6.0 ile kullanıcıların dünyanın dört bir yerinden, sanatkarlar tarafından oluşturulan 5 binden fazla tema, yazı tipi ve duvar kağıdından oluşan bir kitaplığa sahip yeni HONOR Temalarından indirilebilir ve farklı içeriklerle aygıtlarını özelleştirebilirler.

Efficient Smart Desktop fonksiyonuna sahip Magic UI 6.0, kullanıcıların ekranlarındaki kart widget’larını özelleştirmelerine, yine boyutlandırmalarına ve uygulamaları açmadan bilgilere kolaylıkla erişmelerine imkan tanıyor.

HONOR Magic UI 6.0

Magic UI 6.0, evvelki arayüze kıyasla daha fazla uygulamanın art planda canlı kalmasını sağlar. HONOR Search ile arama özelliğinde de bir dizi yeniliğe gidiliyor. Artık kullanıcılar arama yaptıklarında girdikleri web sayfalarının yanı sıra mahallî belgeleri ve ayarları tek seferde görebilecek ve aradıklarını kolay kolay bulabilecekler.

Magic UI 6.0 bir öteki yenilikçi özellik olan HONOR Share sayesinde bir HONOR akıllı telefon ile HONOR Computer Manager’ı destekleyen bir bilgisayar ortasında süratli belge transferini mümkün kılarak kullanıcıları her vakit önde ve bağlı kalmasını sağlayacak.

Güncellenen Magic UI 6.0, adım, koşma ve bisiklete binme üzere bilgileri gerçek vakitli olarak yakalayarak kullanıcıların formları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olan yeni HONOR Health’i de barındırıyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla