1. Ana Sayfa
  2. Haber

Huawei FreeBuds Pro 2, Çift Sürücü İle Gelebilir

Huawei FreeBuds Pro 2, Çift Sürücü İle Gelebilir
0

Huawei FreeBuds Pro 2, Çift Sürücü İle Gelebilir

Huawei, amiral gemisi kablosuz kulaklıklarının ikinci neslini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu ay içinde resmiyet kazanması ve 200 euro fiyat etiketi taşıması beklenen Huawei FreeBuds Pro 2 modelinin çift sürücü ile geleceği iddia edildi. Buna göre bir sürücü bassı, diğeri orta ve yüksek frekansları idare edecek. Ek olarak ikinci nesil kulaklıklar 14Hz ila 48.000Hz frekans yanıt aralığı sunacak.

Huawei’nin sesi geliştirmek için Fransız ses teknolojisi firması Devialet ile ortaklık kurduğu belirtilmiş. Kulaklıklar, Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli ses vaat eden Hi-Res Audio Wireless sertifikası ile gelecek. Hatta ses üzerinde daha iyi kontrol sağlayan Üçlü Uyarlanabilir Ekolayzer adı verilen bir teknolojiden de bahsediliyor.

Bir diğer önemli yükseltme ise gürültüyü 47dB azaltacak olan aktif gürültü iptali (ANC) olacak. Orijinal FreeBuds Pro’nun 40 dB’ye kadar iptal sunduğunu hatırlatalım. Kulaklıklar bunun için üç mikrofon ve yapay zeka algoritması kullanacak.

Batarya ömrü açısından yeni tasarım daha az verimli ve ANC kapalıyken 8 saatten 6,5 saate kadar oynatma sunacak. Şarj kutusu ile toplam dinleme süresi ise hala 30 saat olacak.

Kulaklıklar IP54 derecesiyle temel su direnci kazanıyor ve su sıçramalarına karşı korunuyor. Renk seçenekleri arasında ise mavi gümüş, buzlu gümüş ve seramik beyaz yer alacak.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla