1. Ana Sayfa
  2. Haber

Huawei, İstanbul ve İzmir’deki Mağazalarında Talking Tom & Friends Aktifliğine Aileleri Davet Ediyor

Huawei, İstanbul ve İzmir’deki Mağazalarında Talking Tom & Friends Aktifliğine Aileleri Davet Ediyor
0

Huawei, 4 Haziran ve 11 Haziran tarihlerinde İstanbul ve İzmir‘deki Huawei Tecrübe Mağazaları’nda, son derece tanınan aile cümbüş markası Talking Tom & Friends’e odaklanan özel bir yaratıcılık aktifliğine konut sahipliği yapıyor. Her yaştan iştirakçinin kendi çarpıcı dizaynlarını yaratmak için mağazada Huawei tabletlerin kullanacağı aktiflik sırasında Huawei akıllı telefonlarda oyun oynamak için birçok fırsat olacak ve mükafatlar kazanılacak.

Bir konuk sanatkarın yardımıyla ve GameBud Talking Tom oyuncağının etkileşimli varlığıyla ziyaretçiler bol bol ilham alacak. Kendi yaratıcı uğraşlarını ekleyerek daha sonra değiştirebilecekleri bir dizi şablonda renklendirmeleri istenecek. Talking Tom & Friends temalı her üretim, her aktiflikten sonra online bir platforma yüklenecek ve kullanıcıların en çok beğendikleri resme oy verebilmeleri için HUAWEI Tarayıcısı aracılığıyla yayınlanacaktır.

Müsabaka, HUAWEI Tarayıcı Haber Kaynağı altında açık bir halde gösterilecek ve AppGallery, GameCenter, HUAWEI Cloud ve HUAWEI Temaları ile Tarayıcı aracılığıyla duyurulacak. Mağazadaki Talking Tom & Friends yarışına katılan herkese bir Huawei ikram kutusu ile FreeBuds 4i verilecek ve çevrimiçi oy veren yahut kampanyayı bir Huawei kanalında bulanlar bir ay boyunca fiyatsız 50 GB bulut depolama alanına hak kazanacak.

Kazananlar için mükafatlar, akıllı özelliklerle birlikte gelen akıllı ofis ve eğitim tableti HUAWEI MatePad 10.4 dahil olmak üzere Huawei’nin en tanınan eserlerinden seçildi. Mükafatlar ortasında HUAWEI Band 6 ve HUAWEI Bluetooth Mouse da bulunuyor. Kazananlar ayrıyeten fiyatsız 200 GB bulut depolama alanı alacak.

Outfit7 tarafından geliştirilen Talking Tom & Friends, AppGallery’de yahut HUAWEI GameCenter’da bulunan en sevilen seri. Örneğin Talking Tom Gold Run, şu anda Çin’deki AppGallery’de en çok indirilen birinci 5 oyun ortasında yer alıyor ve konuşkan karakter, artık Huawei’nin görüntü platformu HUAWEI Video’da bulunan CGI animasyonlu Talking Tom & Friends serisinde ölümsüzleştirildi.

Huawei Tüketici Taşınabilir Hizmetleri Avrupa Lider Yardımcısı Jaime Gonzalo, şunları söyledi: “Talking Tom & Friends serisinin bugüne kadar 18 milyardan fazla indirme ve 88 milyar görüntü görüntülemesi var. AppGallery’den yahut HUAWEI GameCenter aracılığıyla indirilen en başarılı oyunlardan biri. Aileleri bir ortaya getirerek eğlenceli bir ortamda boyama, eskiz yapmak ve çizmek için tasarlanan bu etkinlikler serisini mağazalarımızda düzenlemekten onur duyuyoruz.”

Her iki aktiflikten birine katılmak isteyen aileler, 4 Haziran yahut 11 Haziran’a kadar https://consumer.huawei.com/tr/campaign/matepad-launch/ adresinden online kayıt yaptırabilirler. Kapıdan girişe de müsaade verilecek, lakin ziyaretçilerin mağazada bir Kurallar ve Şartlar formu imzalamaları gerekecek. Promosyon mühletince, tüm Huawei tabletlerinde özel bir aktiflik paketi sunulacak ve 4 Haziran’daki açılış etkinliğinden itibaren iki hafta boyunca devam edecek.

  • İstanbul İstinye Park HUAWEI Tecrübe Mağazası adresi: Pınar Mahallesi Katar Caddesi No:73, İstinye Park AVM Kat: -2, 34460 Sarıyer
  • İzmir Mavibahçe HUAWEI Tecrübe Mağazası adresi: Caher Dudayev Mah. N:40 Mavibahçe Alışveriş Merkezi Bahçe Katı Z08

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla