1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Huawei Mate 50 serisinin görüntüleri şirket yetkilisi tarafından sızdırıldı!

Huawei Mate 50 serisinin görüntüleri şirket yetkilisi tarafından sızdırıldı!
0

Huawei Mate 50 serisinin manzaraları şirket yetkilisi tarafından sızdırıldı!

ABD yaptırımlarının gölgesinde faaliyetlerini sürdüren Huawei, makus günleri atlatabilmek için ağır bir biçimde çalışmalarını sürdürüyor. Öncesinde akıllı telefon dünyasının en başarılı oyuncuları ortasında gösterilen şirket, Mate 50 serisiyle gelmeye hazırlanıyor.

Bir Huawei yetkilisi, Mate 50 serisinin manzarasını sızdırdı

Huawei Mate 50, sızıntılarıyla gündem olmaya devam ediyor. Şirket, değerli kaynaklara nazaran seriyi önümüzdeki ay tanıtacak. Fakat, öncesinde gelen bilgiler ışığında serinin özellikleri ortaya çıkıyor. Değerli kaynakların elde ettiği bilgilerden sonra bu sefer de şirket içinden bir sızıntı yaşandı.

Bir Huawei yetkilisi, Mate 50 serisine ait kimi görselleri ezkaza paylaştı. Birinci görselde telefonun ekran imgesi yer alıyor. İkinci görsel ise ön paneli gösteriyor. Böylelikle serinin çentik tasarımı ortaya çıkıyor. Öte yandan Huawei, yakın vakitte Mate 50 serisinin ayrıntılarını resmi olarak açıklayarak bu söylentilere son vermeyi planlıyor.

huawei mate 50 serisinin goruntuleri sirket yetkilisi tarafindan sizdirildi 0 sOO6tw6w
huawei mate 50 serisinin goruntuleri sirket yetkilisi tarafindan sizdirildi 1 PNgidUNU
huawei mate 50 serisinin goruntuleri sirket yetkilisi tarafindan sizdirildi 2

Daha evvel kıymetli kaynaklardan alınan bilgilere nazaran seri, LTE ile hudutlu olan Snapdragon 888 yonga setiyle birlikte gelecek. Lakin daha evvel yeni Huawei serisinin şimdi duyurulmamış bir Kirin 9000S ile geleceği belirtiliyordu.

Öte yandan Huawei serisinin öteki özellikleri de aşikâr olmaya başladı. İşlemcisi birinci sınıf olmasa da seri, şirketin en yeterli modellerinden birisi olacak. Modelin ön kısmında Full HD+ çözünürlüklü ve diyagonal olarak 6,38 inçten fazla olmayan bir OLED ekranı bulunacak. Bu ekran 120 Hz yenileme suratına sahip olacak.

huawei mate 50 serisinin goruntuleri sirket yetkilisi tarafindan sizdirildi 3 EV7n6KnX

Yeni Huawei modelinin art kısmında ise üçlü bir kamera tasarımı mevcut durumda. O denli ki akıllı telefonun gerisinde 50 megapiksellik üçlü kamera bulunacak. Model için 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri sunulacak. Ek olarak 8 GB RAM kapasitesi bizleri karşılıyor. Savlara nazaran Huawei Mate 50 serisi HarmonyOS 3.0 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla