1. Ana Sayfa
  2. Haber

HUAWEI MatePad 10.4 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

HUAWEI MatePad 10.4 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu
0

HUAWEI MatePad 10.4 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

Huawei, yeni nesil akıllı ofis ve eğitim tableti olan yeni HUAWEI MatePad 10.4’ü Türkiye’de ön satışa sundu. HUAWEI M-Pencil ve çok çeşitli not alma uygulamalarıyla uyumlu olan yeni ve geliştirilmiş HUAWEI MatePad 10.4, birden fazla akıllı özelliğe sahip zengin bir ekosistemi destekleyerek kendisini üretkenlik ve eğitim için en iyi seçim olarak konumlandırıyor.

HUAWEI MatePad 10.4, her açıdan geliştirmelerle geliyor. İnce ve taşınabilir olması, minimalizmin güzelliğini bünyesinde barındırırken ergonomi ve teknolojik estetiği bir araya getirerek görünüm ve kullanıcı deneyimi arasında mükemmel bir denge sağlıyor. 10,4 inç, 2K çözünürlüklü HUAWEI FullView Ekran ile donatılan HUAWEI MatePad 10.4, geniş bir içerik yelpazesinde daha iyi görüntü kalitesi sunmak üzere tasarlandı. Ayrıca Harman Kardon tarafından profesyonel ayarlanmış büyük genlikli hoparlörler ile güçlü ve daha derin bas sesleri, tableti gerçek bir bas hoparlörüne dönüştürür. Çevre birimlerine bakıldığında, yeni nesil HUAWEI M-Pencil, yalnızca kurşun kalemle yazma deneyimini yaşatmakla kalmıyor, aynı zamanda akıllı telefonlar ve PC’ler arasında çoklu ekran ve cihazlar arası iş birliğini göstermede güçlü bir araç olarak hizmet ediyor. Akıllı bir ofis ve eğitim tableti olarak MatePad 10.4, kullanıcıların akıllı üretkenliği ve yaratıcılığı daha iyi kullanmalarını sağlayarak yüksek bir öğrenme deneyimi sağlıyor.

HUAWEI MatePad 10.4, çerçevelerde veya arka kapakta hiçbir anten kırılım noktası içermeyen %84 ekran-gövde oranına sahip HUAWEI FullView ekran, doğal olarak kullanıcının dikkatini ekran içeriğine yönlendiriyor. MatePad 10.4, cihazın daha ince görünmesini sağlayan ve tabletin ele daha iyi oturmasını sağlayan mikro kavisli bir çerçeveye sahip.

huawei matepad 104 turkiyede on siparise sunuldu 0 Qz4berJA

Deneyimin son derece önemli olduğu bir çağda, HUAWEI MatePad 10.4, grafikleri daha ince ayrıntılarda daha iyi kalitede oluşturan görsel deneyim sunmak için 2K çözünürlüklü bir ekranla donatıldı. Ayrıca, MatePad 10.4, ekranın göz üzerindeki etkisini en aza indirerek kullanıcılar için her yönden göz koruması sağlayan çift TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık ve Flicker Free sertifikalarına sahip.

Huawei bir kez daha bir klasiğin üstüne yenilik getiriyor. HUAWEI MatePad 10.4, ikinci nesil HUAWEI M-Pencil ile donatılarak kullanıcılara iş ve öğrenme verimliliğini kapsamlı bir şekilde geliştirmek için daha gerçekçi bir yazma deneyimi sunuyor. MatePad 10.4, HUAWEI FreeScript, Annotate ve Take snippet gibi sistem düzeyinde ekran kalemi özellikleri sunarak el yazısı girişini daha verimli ve kullanışlı hale getiriyor.

HUAWEI Akıllı Klavye, Bluetooth bağlantısını destekleyerek ofis çalışanlarına ve öğrencilere, iki elle daha uzun süre yazarken bile rahat ve hızlı yanıt veren bir yazma deneyimi sunmak için 1,3 mm tuş hareketi özelliğine sahip. Yeni kombinasyon kısa yol tuşu işlevleri, daha hızlı bir işlem deneyimi sağlayarak karmaşık belgelerin işlenmesi gibi çeşitli durumları kolaylaştırıyor. HUAWEI MatePad 10.4 ayrıca fare noktasını tamamen optimize ederek imleç noktasının ilgili imleç moduna sahip olmasını, fare imlecini üzerine getirerek belirli bir uygulamanın içeriğini ön izlemesini ve fareyi tıklayarak uygun kontrolü gerçekleştirmesini sağlar.

Daha verimli ve kullanışlı ofis deneyimi oluşturmak için HUAWEI MatePad 10.4, Çoklu Pencere ve Uygulama Çoklayıcı işlevlerine de sahip. Çoklu Pencere, tablet yatay moddayken uygulamaları tam ekran kullanmak için Uygulama Çoklayıcının yatay modu desteklemeyen çoğu uygulamayı ele aldığı 4 adede kadar farklı uygulama penceresini aynı anda açarak işlemi kolaylaştırır.

huawei matepad 104 turkiyede on siparise sunuldu 1 RhyHi1YJ

Akıllı ofis ailesinin bir üyesi olarak HUAWEI MatePad 10.4, diğer Huawei cihazlarına sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. Akıllı telefonla iş birliği, kullanıcıların akıllı telefonları ve tabletleri sürükleyip bırakarak ve akıllı telefonları kontrol etmek için tableti kullanarak verimliliği artırmak için ekran, klavye ve ekran kalemi gibi donanım avantajlarıyla akıllı telefonlar ve tabletler arasında dosya aktarmalarına olanak tanır. PC ile iş birliği, kullanıcıların iki cihaz arasında içeriği özgürce sürüklemesine, tabletin klavyesini ve faresini paylaşmasına ve aynı zamanda iş ve çalışmada daha yüksek verimlilik için Ayna Modu, Genişletme Modu ve İş Birliği Modunu etkinleştirmesine olanak tanır.

HUAWEI MatePad 10.4, ofiste ve ders çalışırken verimli olurken aynı zamanda video konferanslar, çevrimiçi dersler ve görsel-işitsel eğlence gibi farklı senaryolarda kullanıcıların rahat bir teknolojik deneyim elde etmelerine yardımcı olmak için iyi bir ses deneyimine sahip. MatePad 10.4, dört kanallı, dört hoparlörlü bir ses sisteminin yanı sıra Harman Kardon tarafından profesyonel ayar ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir dinleme deneyimi sağlayan kompakt bir tasarımla geliyor.

HUAWEI MatePad 10.4 ayrıca üç mikrofonu ve Huawei’nin kendi geliştirdiği gürültü engelleme teknolojisini benimseyen mükemmel ses alma ve gürültü azaltma özelliklerine sahip. Bu algoritmalar, sesleri ve gürültüyü gerçek zamanlı olarak ayırt edebilir ve en iyi deneyim için ses filtrelemesi yapabilir. Bunlar, kullanıcıların duymak istedikleri seslere konsantre olmalarını sağlayarak daha etkili iletişim sağlar.

huawei matepad 104 turkiyede on siparise sunuldu 2 8Pcn1U9l

Ultra hafif ve ince tasarıma rağmen HUAWEI MatePad 10.4 tam performansla çalışabilir. Devasa 7.250 mAh pili 28 güne kadar beklemede kalabilir ve 12 saate kadar kesintisiz yerel 1080p HD video oynatabilir. Ayrıca MatePad 10.4, 22,5 W HUAWEI SuperCharge’ı destekler ve sıfırdan tam şarj için yalnızca 2,5 saat gerekir.

4 GB RAM’e sahip HUAWEI MatePad 10.4, 64 ve 128 GB depolama alanı seçenekleriyle, 64 GB versiyon yanında FreeBuds SE hediyesi dahil 3.287 TL ve 128 GB versiyon yanında akıllı klavyesiyle birlikte 5.499 TL fiyatlarıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinde satışa sunuluyor. 128 GB model ile birlikte HUAWEI Sound Joy hoparlör de hediye ediliyor; ayrıca ön siparişe özel sepette 150 TL indirim de sunuluyor. MatePad 10.4 64GB alımında ise 6 aylık Blu TV üyeliği ve App Gallery kupon fırsatları tüketicileri bekliyor. HUAWEI MatePad 10.4 ile birlikte sunulan daha birçok farklı kampanya fırsatı için HUAWEI Online Mağaza sayfasını inceleyebilirsiniz.

HUAWEI MatePad 10.4 Satın Almak İçin Tıklayın

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla