1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

iOS 16 Beta 7 güncellemesi çıktı!

iOS 16 Beta 7 güncellemesi çıktı!
0

iOS 16 Beta 7 güncellemesi çıktı!

Apple, iPhone 14 serisini tanıttıktan sonra kullanıcılarla buluşturacağı iOS 16 işletim sistemini test etmeye devam ediyor. Altıncı geliştirici beta sürümünün yayınlanmasının üzerinden yalnızca bir hafta geçti ve iOS 16 Beta 7 güncellemesi ile geliştiricilerin karşısına çıkıldı.

20A5356a sürüm numarasına sahip olan Beta 7, RC’den evvelki son sürüm olma özelliğini taşıyor. Apple bir sonraki güncellemede iOS 16 RC yani Release Candidate sürümünü kullanıcılarla buluşturacak. Eylül ayına giriş yapmamız ve iPhone 14’lerin tanıtımı ile iOS 16 herkesin kullanımına açılacak.

iOS 16 Beta 7 neler sunuyor?

Altıncı betanın yüklü olduğu iPhone 13 Pro Max için 336 MB’lık bir güncelleme olan iOS 16 Beta 7’de büyük bir değişim beklemiyoruz. Apple’ın yayınladığı sürüm notlarında işletim sisteminde tespit edilen yanılgıların giderildiği belirtilirken, boyutun düşük olması büyük bir yenilik olmadığını doğruluyor.

ios 16 beta 7 guncellemesi cikti 0 UlpiBjbP

İlginç bir gelişme daha yaşandı. iPadOS 16’nın yapılan çalışmalar nedeniyle daha geç piyasaya sürüleceğine dair savlar kelam konusuydu. Apple bugün iPadOS 16 Beta 7 ile birlikte iPadOS 16.1 Beta sürümünü de geliştiricilere sundu. Yani iPadOS 16 çıkmadan bir sonraki orta sürümün testleri başladı.

– iOS 16 Beta’yı kullanıyor musunuz?

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla