1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

iPhone 14 Pro renk seçenekleri sızdırıldı

iPhone 14 Pro renk seçenekleri sızdırıldı
0

iPhone 14 Pro renk seçenekleri sızdırıldı

Apple’ın iPhone 14 serisini 7 Eylül tarihinde düzenleyeceği aktiflik ile tanıtacağını daha evvel sizlere duyurmuştuk. Aktiflik tarihi yaklaştıkça yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ederken, uzun müddettir konuşulan ve artık kesin gözüyle bakılan ayrıntılar bulunuyor. Bunlardan birisi de, renk seçenekleri!

Daha evvelki içeriklerimizde iPhone 14 modellerinde büyük değişimler yapmayacak olan Apple’ın Pro modellerde büyük farklar sunacağını sizlere aktarmıştık: iPhone 14 Pro renk seçenekleri ortaya çıktı.

iPhone 14 Pro renk seçenekleri nasıl olacak?

Weibo’da paylaşılan maketlere baktığımızda iPhone 14 Pro’nun beş farklı seçenekle geleceğini görüyoruz. Daha evvel görmüş olduğumuz altın, grafit ve gümüş seçeneklerinin yanı sıra mavi ve mor renk seçenekleri kullanıcılara sunulacak.

Daha evvel ortaya çıkan sızıntılarda da Mor rengin iPhone 14 ile birlikte sunulacağı tez ediliyordu, lakin bu Pro modeller ile sonlu olacak.

iphone 14 pro renk secenekleri sizdirildi 0 Izg4HaiU

Raporlara nazaran Mor renkli iPhone 14 Pro aydınlatma şartlarına nazaran renk tonunu değiştiren eşsiz bir kaplamaya sahip. Birkaç yıl evvel Apple, iPhone 12 modelleri için Mor renk seçeneğini satışa sunmuştu.

Apple’ın yaptığı tüm yenilikleri 7 Eylül tarihinde birlikte göreceğiz, fakat Pro modellerde yeni renklerin kullanıcılara sunulacağına kesin gözüyle bakıyoruz.

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla