1. Ana Sayfa
  2. Haber

Legrand Hareket Sensörleri, Güç Verimliliği ve Sürdürülebilirlik Vadediyor

Legrand Hareket Sensörleri, Güç Verimliliği ve Sürdürülebilirlik Vadediyor
0

Çevreyi ve doğal kaynakları müdafaa gerekliliğinin farkında olan Legrand, pasif kızılötesi, ultrasonik ve mikrodalga algılama teknolojilerini kullanarak hayat alanları için etrafa hassas yüksek teknolojide tahliller sunuyor.

Canlılar üzerindeki ışınları algılayan pasif kızılötesi hareket sensörleri, beden ısısı ve hareket üzere kızılötesi güç kaynaklarına tepki vererek 45-90 m2 ve daha küçük alanlardaki hareketi rahatlıkla algılayabiliyor. Dual teknoloji ismi verilen hem PIR hem de ultrasonik teknolojisine sahip aydınlatma idaresi sensörleri ise yüksek frekanstaki ses dalgalarıyla sinyaller yollayarak sensörün hareketi algılamasının yanı sıra aktivite düzeyinin düşük olduğu ve yüksek hassasiyet istenilen daha geniş ortamlarda da ülkü bir tahlil olarak karşımıza çıkıyor.

legrand hareket sensorleri guc verimliligi ve surdurulebilirlik vadediyor 0 HiNGQXvi

Öte yandan Legrand’ın geliştirdiği mikrodalga teknolojisine sahip aydınlatma idaresi sensörleri kullanıcısına azamî hassasiyet ve güç verimliliği sağlıyor. Aydınlatma idaresi sensörlerinin uzaktan kumanda ile değiştirilebilen vakit, gün ışığı ve hassasiyet üzere ayarlar kullanıcıya azamî konfor sağlıyor.

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği koridor, banyo, WC, otopark ve bahçe üzere ortak alanlarda kullanılan hareket sensörleriyle de Legrand, kullanıcısının az maliyetle en yüksek randımanı elde edebilmesine yardımcı oluyor.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla