1. Ana Sayfa
  2. Haber

LG TONE Free Kulaklıklar Kendi Kendini Temizliyor

LG TONE Free Kulaklıklar Kendi Kendini Temizliyor
0

Kullanıcıların MERIDIAN ses teknolojisini gittikleri her yere taşımalarını sağlayan LG TONE Free, kampanyasıyla kullanıcıları bekliyor. Şarj olurken kulaklıkların kendi kendisini temizlemesini sağlayan özel şarj kutusu ve Faal Gürültü Tedbire (ANC) özelliği ile dikkat çeken LG TONE Free Kablosuz Kulaklıkların, FN4, FN6 ve FN7 olmak üzere 3 farklı modeli bulunuyor. Kampanya kapsamında, Amazon üzerinden alınacak LG TONE Free FN6 ve LG TONE Free FN7 model kulaklıkların, stoklarla sonlu kablosuz şarjlı mouse pad ve macarons kılıf armağanı bulunuyor.

lg tone free kulakliklar kendi kendini temizliyor 0 mJ9St65g

Yeni kanal tipi dizaynıyla kulağa daha rahat ahenk sağlayan LG TONE Free, MERIDIAN Dijital Sinyal Sürece (DSP) tarafından desteklenmenin yanı sıra, kullanıcıyı büsbütün içine çeken net vokaller sunan Headphone Spatial Processing (HSP) teknolojisine sahip. MERIDIAN tarafından geliştirilen dört eşsiz ön ayar sunan özelleştirilmiş EQ ses ayarları da bulunan LG TONE Free’de vokal performanslarına daha fazla netlik için Tiz Boost ve daha geniş alan hissi için etkileyici, Bass Boost kullanılıyor. LG TONE Free’nin kulaklık uçları tarafından sağlanan gürültü yalıtımı, rahatsız edici dış gürültüyü kesin bir biçimde engelliyor. Kulaklığın Ortam Sesi Modu ise, kullanıcıların bir düğmeye basarak etraflarında neler olduğunu duymasını sağlıyor.

LG TONE Free’nin yeni şarj kutusu, kulaklığın kendi kendini temizlemesine imkan tanıyor. Toksik olmayan, hipoalerjenik silikondan yapılmış rahat, medikal uyumlu jel başlıkları ile sağlıklı ve rahat bir müzik tecrübesi sunar. Ayrıyeten, kutunun ön kısmındaki LED aydınlatma ile şarj düzeyi izlenebiliyor. Tam şarjlıyken kesintisiz 7 saat kullanılabilen LG TONE Free, özel şarj kutusu ile 3 kez daha tam olarak şarj edilebiliyor. Böylece, kulaklığın şarj ömrü 21 saate kadar çıkıyor. Suya, yağmura, tere karşı müdafaa sağladığının işareti olan IPX4 sertifikasına sahip LG TONE Free kulaklıklar arama kalitenizi en üst seviyeye çıkaran yüksek performanslı yerleşik 3 mikrofona sahip.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla