1. Ana Sayfa
  2. Donanım

Logitech MX Master 3S fare işlevselliğe ve sürate odaklanıyor

Logitech MX Master 3S fare işlevselliğe ve sürate odaklanıyor
+ - 0

logitech mx master 3s fare islevsellige ve surate odaklaniyor 0 zwJqaLh3

Aksesuar pazarının kıymetli isimlerinden Logitech profesyonellere yönelik olarak hazırladığı MX Master 3 fare modelini yeniledi. Logitech MX Master 3S fare modeli daha sessiz tuşlar ve daha güzel optik sensör ile geliyor.

Logitech MX Master 3S özellikleri ve fiyatı

Logitech MX Master 3S fare modeli genel tasarım çizgisini bozmazken donanım tarafında geliştirmeler yaşamış. Tuşlar biraz daha sessizliğe odaklı optimize edilirken reaksiyon hassasiyeti arttırılmış. Gövde ise yüzde 22-27 oranında geri dönüştürülen plastikten imal edilmiş.

Bu SSD şoföründe dokunmatik ekran var

17 sa. evvel eklendi

Başka taraftan Darkfield sensör değişken 8000 DPI hassasiyet oranı ile cam yüzeylerde bile kullanılabiliyor. 125Hz tarama suratı oyunlar için pek uygun değil. Farede iki tekerlek tuşu, sağ-sol tuşları, ileri-geri tuşları, geçiş tuşu ve alt kısımda mod tuşu yer alıyor.

Bluetooth ve 2.4GHz ile akıcı ilişki kuran fare birebir anda 3 aygıta bağlanabiliyor. Tam şarj ile 70 gün kullanılırken süratli şarjı da destekliyor. 1 dakikalık şarj ile 3 saat kazanılabiliyor. Logitech MX Master 3S fare modeli 99$ fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Etraf Üniteleri Haberleri
  • Logitech MX Master 3S tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Kaynak: Forumdonanımhaber

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla