İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Meta kullanıcıları müjde! Müşteri hizmetleri bölümü geliyor


+ - 0

Meta kullanıcıları müjde! Müşteri hizmetleri kısmı geliyor

Ana şirket Meta, çeşitli güzelleştirmelerle kullanıcılarına daha uygun bir tecrübe sunmayı amaçlıyor. Artık de şirket, uzun vakittir kullanıcıları rahatsız eden bir sorunu ele alıyor: Müşteri hizmetleri eksikliği. Ortaya çıkan raporlara nazaran, kullanıcılara yardımcı olacak bir Meta müşteri hizmetleri bölümü geliyor.

Meta, müşteri hizmetleri ile boş yere kapanan hesapların önüne geçecek

Bloomberg’in raporlarına nazaran Meta, ‘beklenmedik formda gönderileri yahut hesapları kaldırılan’ kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlıyor. Bunun için de kullanıcılara takviye olacak müşteri hizmetleri kısmını kuruyor.

meta kullanicilari mujde musteri hizmetleri bolumu geliyor 0 DLXilsum

Pek çok Meta kullanıcısı, hiçbir sebep yokken gönderilerinin ya da hesaplarının kaldırılması problemiyle karşı karşıya kalıyor. Sonunda kullanıcılarına kulak veren şirket bu sorun için sunduğu tahlilin ne vakit kullanımda olacağı ise muhakkak değil. Bu nedenle şirketin bu hizmeti şimdi plan etabında görünüyor.

Şirketin müşteri hizmetleri planı, kullanıcıların şirketin içerik kararlarına itiraz etme taleplerini ele alan Gözetim Kurulu sayesinde gerçekleşti. Daha öncesinde heyet, şirketin kullanıcılarıyla bağlantısında şeffaf olması gerektiğiyle ilgili ihtar yaptı.

Yeni hizmetle kullanıcılarla direkt olarak irtibat kurmak mümkün olacak. Böylelikle pek çok kullanıcının yaşadığı sıkıntıların önüne de geçilebilecek. Bunun yanı sıra saldırı ve haksız yere hesabı askıya alma yoluyla hesaplarını kaybeden kullanıcılar problemlerini çözecek.

meta kullanicilari mujde musteri hizmetleri bolumu geliyor 1

Özellikle son vakitlerde haksız yere hesap kaybı yaşayan kullanıcılar, tahlil bulma konusunda çok az tahlille karşılaşıyor. Meta’nın bir temyiz süreceği ve otomatik araçlar olsa da bu süreçler sayesinde bir sonuca ulaşmak sıkıntı oluyor.

Tüm bunlara karşın müşteri hizmetleri dayanağı sayesinde Instagram ve Facebook kullanıcıları, sonunda Meta onaylı bir kaynağa ulaşacak. Şirket, bu hizmetin nasıl çalışacağıyla ilgili şimdi bir bilgi paylaşmadı.

Peki, siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Meta müşteri hizmetleri faydalı olacak mı? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla