1. Ana Sayfa
  2. Yazılım

Microsoft 365 üyelerine üzücü haber!

Microsoft 365 üyelerine üzücü haber!
0

Microsoft 365 üyelerine üzücü haber!

Günümüzdeki ekonomik şartlardan ötürü arka arda gelen artırım haberlerine bir yenisi daha eklendi. Son olarak akıma Microsoft’ta katıldı. Firma, 365 üyeliği kullanan kullanıcılarına e-posta yoluyla bu şanssız haberi iletti.

Microsoft 365 üyeliğine gelen artırım 13 Eylül’den sonra geçerli olacak!

Geçtiğimiz saatlerde kullanıcılarına yeni fiyatlarını paylaşan firma, fiyatlarını 949,99 Türk Lirasından 1,299.99 Türk Lirasına çıkarttı. Microsoft’un kullanıcılarına paylaştığı mail ise şu biçimde:

” 13.09.2022 prestijiyle, MICROSOFT 365 PERSONAL için TRY 949,99 olan abonelik fiyatı, değişen pazar şartlarını yansıtacak halde TRY 1,299.99 olarak değiştirilecek. 13.09.2022’den sonra yapacağınız planlanmış ödemeniz öncesinde aboneliğinizi iptal etmediğiniz takdirde bu fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Hesabınızda değişiklik yapmak yahut aboneliğinizi iptal etmek için hesap sayfanızda oturum açın, Hizmetler ve abonelikler kısmını ziyaret edip Ödeme ve faturalandırmayı seçin.”

microsoft 365 uyelerine uzucu haber 0 Kyy5qrhu

Microsoft 365 üyeliği neleri kapsıyor?

Günümüzde pek çok kişinin kullandığı ve içinde birden fazla uygulama bulunduran Microsoft 365 üyeliği bilhassa öğrencilerin ve çalışanların gözdesi olmaya devam ediyor. Bilgisayarlarda ve telefonlarda kullanılabilen üyelik, kullanıcılarına 1 TB bulut depolama alanı sunuyor.

Bunlara ek olarak Microsoft 365, Power Point, Word, Exel uygulamalarının bünyesinde pek çok hazır şablon, fotoğraf, simge ve yazı biçimleri bulunduruyor. Beş aygıtta tıpkı anda kullanıma imkan sunan üyelik OneDrive ve Outlook’ta gelişmiş güvenlik tahlilleri de sunuyor. Ayrıyeten OneDrive üzerinden farklı aygıtlar ortasında eş vakitli fotoğraf ve doküman paylaşma imkanı da sunuyor.

Peki siz Microsoft 365 üyeliğine gelen yeni artırım hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir
Keycloak Nedir?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla