1. Ana Sayfa
  2. Haber

Monster Notebook Brandverse Awards’tan 2 Ödül Kazandı

Monster Notebook Brandverse Awards’tan 2 Ödül Kazandı
0

Monster Notebook Brandverse Awards’tan 2 Ödül Kazandı

Reklam ve iletişim sektörünün en başarılı çalışmalarının ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta sonuçlar açıklandı. Monster Notebook, dijital pazarlama projesi “Bunu Sormadınız Diye Düşünelim” ile Arama Motoru Kampanyası kategorisinde gümüş, Küçük Bütçeli Büyük İşler kategorisinde ise bronz ödüle layık görüldü.

Marketing Türkiye & BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği Brandverse Awards’ta reklam ve iletişim sektörünün en başarılı projeleri ödüllendirildi. 30 Haziran Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreninde; Monster Notebook, dijital pazarlama projesi “Bunu Sormadınız Diye Düşünelim” ile “Arama Motoru Kampanyası” kategorisinde Gümüş, “Küçük Bütçeli Büyük İşler” kategorisinde ise Bronz ödülün kazananı oldu.

monster notebook brandverse awardstan 2 odul kazandi 0 aOZXODYj
Şafak Ökmek

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Dijital Pazarlama Müdürü Şafak Ökmek, “Monster Notebook olarak oyun ve teknoloji meraklılarıyla içten ve samimi bir ilişki kurmaya önem veriyoruz. Arama motorlarında karşımıza çıkan ‘Monster Notebook alınır mı?’ sorgulamalarına da bu yaklaşımla cevap vermek istedik. Soruyu soran kişileri Google arama motorunda ‘Bunu Sormadınız Diye Düşünelim’ yazan bir link ile 5 maddede ürün ve hizmetlerimizin ayrıcalıklarını anlattığımız bir sayfaya yönlendirdik. Facebook, Linkedin ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında büyük beğeni toplayarak viral olan bu kampanyamız hem kullanıcılarımız tarafından hem de reklam ve pazarlama sektörü tarafından takdir edildi. Kampanyamızı iki farklı ödülle birden taçlandıran Brandverse Awards’un kıymetli jürisine Monster Notebook ailesi adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla