1. Ana Sayfa
  2. Donanım

MSI anakarttaki tüm girişleri saklıyor

MSI anakarttaki tüm girişleri saklıyor
+ - 0

msi anakarttaki tum girisleri sakliyor 0

Bir periyot akıllı telefon pazarında gördüğümüz fakat pek tutmayan çıkışsız telefon konsepti bilgisayar bileşenleri bölümüne sıçradı. MSI Project Zero anakartın görünümünü girişlerden büsbütün arındırıyor.

MSI Project Zero nedir?

Son periyotta görünüme ehemmiyet veren sistem toplayıcılar anakartın güç temaslarının yahut kablolarının göz önünde olmasını istemiyor. MSI da bunu dikkate alarak Project Zero isminde yeni bir konsept geliştirdi.

HP Pavilion x360 14 5G tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

12 sa. evvel eklendi

MSI Project Zero firmanın MEG Unify anakart platformunu temel alıyor ve 4 kanal DDR5 DIMM modüllü Z690 versiyonu olduğu kestirim ediliyor. Anakarttaki tüm girişler, SATA ve güç ilişkileri art kısma alınmış. Böylelikle ön kısımda pak bir manzara oluşturulmuş.

Kablodan arınmış anakart görünümü elbette pek çok tüketiciyi cezbedecektir lakin art kısımdaki dar alanda kabloların nasıl yerleştirileceği sorun olabilir. Ayrıyeten Gigabyte Stealth üzere tam aykırı taraflara bakan irtibatlar için özel geliştirilmiş anakartlar bunu sağlamakta zorlanabilir. Şimdi MSI Project Zero hayata geçecek mi bilinmiyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Anakart Haberleri
  • MSI Project Zero geliyor

Kaynak: Forumdonanımhaber

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla