İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Video

Netflix’in Resident Evil Dizisinden İlk Fragman Yayımlandı

Netflix’in Resident Evil Dizisinden İlk Fragman Yayımlandı
+ - 0

Netflix’in oyun adaptasyonlarını ilerleyen günlerde daha sık duyacağız. Capcom ile birlikte Resident Evil serisini bu kez de dizi olarak ekranlara taşımaya hazırlanan Netflix, bu yeni uyarlamadan ilk fragmanı da paylaştı. New Raccon City’nin 2022 yılında yaşamaya başlayacağı büyük felaket sonrası dünyanın değişimini anlatacak olan dizinin verdiği ilk intiba biraz Resident Evil’den çok Stranger Things gibi Netflix dizilerinin havasını veriyor. Bu değişim özellikle oyunun kemik kitlesi tarafından nasıl karşılanacak çok merak ediyorum.

2022’den sonra 2036 yılında dünyanın bulunduğu hali de gözler önüne seren bu kısa teaser sayesinde dizinin atmosferi hakkında da fikir sahibi olduk. 2022 ve 2036 yılları arasında bol bol geriye dönüş sahnesiyle dolu bir dizi bizleri bekliyor gibi gözüküyor. “Yıl 2036, dünyayı etkisi altına alan ölümcül virüs salgınından 14 sene sonrası. Jade Wesker, kana susamış ve çılgın yaratıklarla dolu bir dünyada hayatta kalmak için mücadele edecek.” açıklamasıyla sunulan diziden beklentiler de çok yüksek değil.

  • Netflix’in Resident Evil Dizisinden İlk Görüntü Cerberus’tan Geldi

Yayın tarihi olarak 14 Temmuz’u belirleyen Resident Evil kadrosunda Lance Reddick, Ellla Balinska ve Adeline Rudolph gibi isimleri barındırıyor. Supernatural dizisinden de tanıdığımız Andrew Dabb dizinin yürütücüsü olarak görev alıyor. Constantin Film adına ise şirketin CEO’su Martin Moszkowicz dizinin yapımcılarından. Bakalım filmleriyle her seferinde hayranları yüz üstü bırakan Resident Evil’ın bu dizi denemesi kötü adaptasyon salgınına bir çare bulabilecek mi?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla