1. Ana Sayfa
  2. Haber

NVIDIA, Windows 11 22H2 Şoförlerini Hazırlamaya Başladı

NVIDIA, Windows 11 22H2 Şoförlerini Hazırlamaya Başladı
0

Windows 11 22H2 RTM sürümü kısa vakit evvel katılaşmıştı ve birinci büyük güncellemeyle ilgili beklentilerimizi paylaşmıştık. NVIDIA ise işletim sisteminin gelecek sürümü için birinci resmi şoförleri hazırlamaya başladı.

Windows 11 22H2, Ekim 2022’ye kadar resmi olarak piyasaya sürülmeyecek. Varsayımlar ise Eylül sonu yahut Ekim başlarında kullanıma sunulacağı istikametinde. Microsoft, Build 22621‘in RTM olduğunu onayladı ve teste yardımcı olmak için herkes yenileştirmeyi indirip yükleyebilir. NVIDIA da bu güncellemeyi test edenlere problemsiz bir tecrübe sunmak istiyor.

Windows Insider Programı hayli faal ve 22H2 sürümünü kullanan çok sayıda insan var. Yani donanım üreticilerinin yeni şoförlerini yayınlaması herkesin yararına. NVIDIA ve Microsoft, yeni şoförleri erken sunarak Windows 11 sürüm 22H2 ile muhtemel performans problemlerini belirleyebilir.

NVIDIA, tipik olarak kurumsal ortamda kullanılan RTX ve Quadro şoförlerinin 516.25 sürümünü piyasaya sürüyor. Tüketici merkezli GeForce ve Studio şoförleri şu anda Windows 11 22H2 için resmi dayanağa sahip değil, lakin WDDM 3.1 dayanağı ile güncellendi.

Sürüm 516.25 sürüm notlarında şirket, “Windows 11 22H2” takviyesini aslında onayladı. Ayrıyeten fotoğrafları yükseltirken Tensor Çekirdeklerinin performansını etkileyen bir meseleye yönelik düzeltme yapıldı. Birçok şirket 22H2 içi hazırlıklarını tamamlamak üzere ve birkaç ay içinde Windows 11 tarafında değerli değişiklikler göreceğiz.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla