İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OnePlus’tan bir telefonuna daha güncelleme!


+ - 0

OnePlus’tan bir telefonuna daha güncelleme!

Geçtiğimiz haftalarda yeni telefonlarını tanıtan OnePlus, iki hafta evvel birinci güncellemesini verdiği OnePlus 10T modeline yeni bir güncelleme daha vereceğini açıkladı. Dünya çapında güncellemeyi dağıtmaya başlayan firma, bütün aygıtların güncelleme alması için bir kaç güne muhtaçlıkları olduğunu belirtti.

OnePlus 10T OxygenOS A.0.6 güncellemesi alacak!

Şirketin kendi sitesi üzerinden yaptığı paylaşıma nazaran iki hafta evvel verilen güncellemenin çabucak akabinde yeni güncelleme bugün itibariyle tüm aygıtlarına dağıtılmaya başlayacak. Yeni güncelleme kamera iyileştirmeleri ve pek çok yanlışa karşı tahliller sunacak.

oneplustan bir telefonuna daha guncelleme 0 ig3tsW9d

OnePlus 10T modeline gelecek güncellemenin önceliği her ne kadar aygıtta yaşanan yanlışları çözmek olsa da şirket kamera tarafında kimi gelişmelerin olacağını duyurdu. Bilhassa portre ve ultra geniş açı modlarında çekimle efekt ortasındaki senkronize sorunu büsbütün çözüldü. Tıpkı vakitte ön kamerada bulunan yapay zekadaki optimizasyon sorunu da ortadan kalktı.

Sistem tarafında yapılan iyileştirmeler ise şu halde:

  • Parmak izi sensöründe yaşanan tanıma sorunu ve tanıma suratı
  • OTG kablosu ile olan ahenk
  • Arka plandaki uygulamaların optimizasyonu
  • Ekranda yaşanan imaj meseleleri
  • Supervooc süratli şarjı kimi vakitler tanımama sorunu
oneplustan bir telefonuna daha guncelleme 1

İlk olarak Hindistan’da kullanıcılara sunulan güncelleme bugünden itibaren dünya çapında dağıtılmaya başlandı. Ülkemize gelmesi bir kaç gün sürebilir.

Eğer OnePlus 10T kullanıyorsanız telefonunuzu güncellemek için öncelikle şarjınızın %60 üzeri olması tavsiye ediliyor. Bununla birlikte öncelikle ayarlar uygulamasına girmelisiniz. Ayarlarda sistem menüsünde sistem güncellemesi panelinde güncellemeyi indirebilirsiniz.

OnePlus 10T’nin birtakım teknik özellikleri nelerdir?

Üç hafta evvel tanıtılan ve pek çok kullanıcının ilgisini üzerine çeken OnePlus 10T, Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisinden gücünü alıyor. Bununla birlikte 6.7 inç büyüklüğünde 120 Hz yenileme suratına sahip AMOLED ekran ile tanıtıldı.

oneplustan bir telefonuna daha guncelleme 2

Bunlarla birlikte RAM tarafında 16 GB bellek kullanan OnePlus 10T 256 GB’a kadar depolama alanı sunuyor. 50 Megapiksellik ana kameraya sahip olan aygıt 4800 mAh bataryaya ve 150 W süratli şarj özelliğine sahip.

Peki siz yeni gelen güncelleme ve bu aygıt hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

kaynak : shiftdelete.net

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla