1. Ana Sayfa
  2. Donanım

Oyun bilgisayarınızı sırtınızda taşıyın

Oyun bilgisayarınızı sırtınızda taşıyın
+ - 0

oyun bilgisayarinizi sirtinizda tasiyin 0 PdrGK2rc

Sanal gerçeklik konseptinin yeni parlamaya başladığı devirlerde değişik bir bilgisayar tasarımı da sahneye çıkmıştı. Batarya dayanaklı sırt çantası biçiminde oyun bilgisayarları muhakkak bir müddet kablodan bağımsız sanal gerçeklik deneyimi yaşamanızı sağlıyordu. Ne var ki VR ve sırt bilgisayarı konsepti hala istenen yaygınlığa ulaşmış değil. Yeniden de Zotac istikrarlı bir formda sırt bilgisayarı serisini geliştirmeye devam ediyor.

Zotac VR GO 4.0 neler sunuyor?

Tasarım tarafında büyük bir değişikliğe uğramayan Zotac VR GO 4.0 sırt bilgisayarı Intel Core i7-11800H işlemcisi ve Nvidia RTX A4500 20GB GDDR6 ekran kartına yer veriyor. Ekran kartı RTX 3080 ayarında olsa da güç verimliliğine odaklandığı için performans bir ölçü aşağıda kalıyor lakin daha uzun kullanım müddeti sunuyor.

Huawei MateBook 16s tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

16GB/32GB DDR4 RAM bellek, M.2 slotu, 2.5 inç SATA SSD, USB 3.1 Tip-A, DC girişi, USB 3.1 Tip-C, SD kart okuyucu, mikrofon ve kulaklık girişi olan Zotac VR GO 4.0 iki adet 86.4Wh batarya ile besleniyor. Bataryalar sistemi kapatmadan değiştirilebiliyor. Zotac VR GO 4.0 için şimdi bir fiyat açıklanmadı fakat evvelki kuşak 2000$ başlangıç fiyatına sahipti.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Kasa Haberleri
  • Zotac VR GO 4.0 özellikleri neler?

Kaynak: Forumdonanımhaber

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla