1. Ana Sayfa
  2. Haber

Pages, Number ve Keynote Güncellendi

Pages, Number ve Keynote Güncellendi
0

Pages, Number ve Keynote Güncellendi

Apple tarafından iWork uygulama paketi güncellendi. Bu sayede hem iOS cihazlarında hem de macOS’te Pages, Numbers ve Keynote için yeni özellikler sunuluyor. iWork 12.1 küçük bir güncelleme olsa da birkaç yeni özelliğe sahip.

Mac, iPhone ve iPad için Keynote uygulamaları, siz slayttan slayta geçerken hareket eden dinamik arka planlara sahip sunumlara ince hareketler ve görsel ilgi ekleme seçeneği içeriyor. Dinamik arka planlar içeren yeni animasyonlu temalar bulunurken daraltılmış bir gruptaki tüm slaytları atlama veya atlamama seçeneği de mevcut.

iPhone‌, ‌iPad‌ ve Mac için Numbers en az güncellemeyi almış durumda. Apple, büyük tablolara satır ve sütun eklerken performansı da iyileştiriyor.

‌iPhone‌, ‌iPad‌ ve Mac için Pages birden fazla alıcı için kişiselleştirilmiş mektuplar, kartlar ve zarflar oluşturmak üzere mektup birleştirmenin kullanılmasına izin veren yeni bir özellik kazanıyor ve etkinlik davetleri ve sertifikalar için yeni şablonlar sunuyor. Pages belgeleri artık TXT dosyaları olarak da dışa aktarılabiliyor.

iWork uygulamaları App Store ve Mac App Store üzerinden hemen indirilebilir durumda.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla