1. Ana Sayfa
  2. Haber

Parfüm Özellikli Robot Süpürge: ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8

Parfüm Özellikli Robot Süpürge: ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8
0

Parfüm Özellikli Robot Süpürge: ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8

Yaklaşan Kurban Bayramı, ailelerin bir araya geldiği, göz doyuran sofraların kurulduğu, evlerin kalabalıklaştığı anların da habercisi. Ancak işin bir yorucu kısmı var ki o da ziyaretler sonrasında evlerin temizliği. Bu gibi durumlar için artık ideal çözümlerden biri robot süpürgeler diyebiliriz. Misafirleriniz gittikten sonra koltuğunuza kurulabilir ve tüm temizliği robot süpürgenize emanet edebilirsiniz. ECOVACS ROBOTICS’in her bir yüzeyi temizleyen ve çok sayıda özelliği ile temizliği kolaylaştıran robot süpürge modelleri ECOVACS DEEBOT T9 ve ECOVACS DEEBOT N8, bayram ziyaretleri sonrası temizlik için ideal modellerden.

ECOVACS DEEBOT T9, zemin temizliğinde yüksek performans sağlamak için süpürme ve paspaslama özelliklerini oda spreyi ile bir araya getiren ilk robot süpürge modeli olarak dikkat çekiyor. DEEBOT’un mobil sistemine bağlanan oda spreyi, üç çeşit koku içeren ve 60 güne kadar dayanabilen değiştirilebilir kapsüllerden oluşuyor. ECOVACS DEEBOT T9, gerçek zamanlı engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi TrueDetect 3D 2.0, hassas navigasyon sağlayan TrueMapping 2.0, derinlemesine temizlik yapan OZMO™ Pro 2.0 teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

parfum ozellikli robot supurge ecovacs deebot t9 ve ecovacs deebot n8 0 D4921tm8
ECOVACS DEEBOT T9

En yeni TrueDetect 3D 2.0’ın algoritması, evin etrafındaki nesnelere çarpmadan sorunsuz bir şekilde süpürme ve paspaslama deneyimi sağlıyor. TrueMapping 2.0 hassas gezinme özelliği ile birlikte ECOVACS DEEBOT T9, herhangi bir iç mekan ortamının düzenini öğrenebiliyor. Evin ana hatlarını doğru bir şekilde tanımlıyor ve temizlik rotasını kesintisiz bir şekilde gerçek zamanlı olarak ezberliyor. OZMO Pro 2.0 Elektrikli Salınımlı Paspaslama Sistemi ile DEEBOT T9, kullanıcılara daha sessiz, daha güçlü ve daha verimli süpürme ve paspaslama özelliklerini bir arada sunuyor. T9, 3000Pa yüksekliğinde güçlü bir emiş performansına sahip T9, geliştirilmiş elektrikli salınımlı paspası, hassas moduyla dakikada 480 defaya kadar titreşerek elektronik paspasla kıyaslanabilir güce erişiyor.

ECOVACS DEEBOT N8, kullanıcının rolünü azaltarak sorunsuz bir temizlik deneyimi vadediyor. ECOVACS’ın TrueDetect 3D engel algılama ve engellerden kaçınma teknolojisi, TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve navigasyon teknolojileri ile güçlendirilen DEEBOT N8, daha güçlü, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş bir temizleme deneyimi sunuyor.

TrueDetect 3D teknolojisiyle güçlendirilen ECOVACS DEEBOT N8, 3 boyutlu yapılandırılmış ışık teknolojisi ve 3 boyutlu tarama algoritması kullanarak robotun oda çevresini son derece hassas bir şekilde taramasına ve çarpışmalardan, sıkışmalardan veya dolaşıklıklardan kaçınmasına olanak sağlıyor. TrueMapping lazer tabanlı haritalama ve gezinme teknolojisi sayesinde kat haritaları saniyeler içinde oluşturuluyor. DEEBOT N8, hangi odaların ve katların temizleneceğini seçiyor ve ilgili her bir kat haritası için optimum temizleme yolunu belirleyerek evin içinde akıllıca gezinebiliyor.

parfum ozellikli robot supurge ecovacs deebot t9 ve ecovacs deebot n8 1 keusg99Z
ECOVACS DEEBOT N8

Basınç Tutma Sistemi, şaşırtıcı derecede düşük gürültü seviyesi ile hem enerji verimliliği hem de yüksek bir süpürme basıncı sağlıyor. MAX+ modu ile DEEBOT N8’in 2600Pa’ya çıkarılan ekstra emiş gücü ise çok daha iyi temizlik sonuçları sunuyor. Hareket Eden Fırça 2.0, derin çatlaklarda biriken tozu bile içine çekebilen en yeni süspansiyon ve fırça tasarımına sahip. OZMO Paspaslama Sistemi, su deposunu doldurmak için robotun defalarca durdurulmasına gerek kalmadan tüm evi verimli bir şekilde temizliyor. ECOVACS DEEBOT N8’deki sensörler, daha güvenli ve daha derin bir temizlik sürecini garanti etmek için paspas modu veya bez nemlendirme özelliğini devre dışı bırakma arasında otomatik olarak geçiş yapıyor. DEEBOT N8 ayrıca tek kullanımlık paspas ve lekeleri etkin bir şekilde çıkaran ve zeminleri temiz tutan özel bir temizleme formülü ile birlikte geliyor. Zeminlere taze ve doğal bir koku bırakarak bakterilerin %99,26’sını yok edebiliyor.

ECOVACS DEEBOT T9’un tavsiye edilen satış fiyatı 10.499,00 TL; ECOVACS DEEBOT N8’in fiyatı ise 7.599,00 TL.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla