1. Ana Sayfa
  2. Haber

Philips’ten Taşınabilir Monitör: 16B1P3302

Philips’ten Taşınabilir Monitör: 16B1P3302
0

Philips’ten Taşınabilir Monitör: 16B1P3302

Günümüzün hız dolu dünyasında, mobilite günlük hayatı tanımlayan bir özellik ve daha büyük mobilite daha fazla esneklik gerektirir. İster evde ister ofiste, ister arkadaşlarla, ister iş arkadaşlarıyla olsun, ister çoklu görev yürütme ya da dinlenme amacıyla olsun, kullanıcıların dinamik yaşam tarzlarına ayak uydurmalarını sağlayacak çözümlere ihtiyaçları var. İşte bu nedenle, Philips yeni 16 inç (15.6″ / 39.6 cm) 16B1P3302 monitörü piyasaya çıkartıyor.

MMD Monitörleri & Ekranları Avrupa Kıdemli Ürün Müdürü Carlos Sanchez şunları söyledi: “Philips 16B1P3302 portatif monitörü günümüzün hareketli, yollarda geçen yaşam tarzı için üretildi. Artık geleneksel iş ortamını ve iş hayatını geride bıraktık ve hibrit çalışmayı ve aşırı esnekliği kucakladık. Bu model, sabit bir monitörün üretkenliği ve performans yükselten özellikler ile bir diz üstü bilgisayarın kolay taşınabilirliğini birleştiriyor.”

Philips 16B1P3302 yalın ofis masa üstlerinden uzaktan çalışmaya ve hatta her tür mobil çalışma çözümüne kadar çeşitli çalışmalarda kolay üretkenlik için gerekli olan bütün özelliklere sahip. SmartImage’a sahip gelişmiş 16:9 Full HD ekranı, kolay taşınma ve depolama için kompakt yapıya sahip. IPS teknolojisi 178°/178° görüntüleme açıları sunuyor.

philipsten tasinabilir monitor 16b1p3302 0 EDWAPB3k

Philips 16B1P3302 modelinin sahip olduğu, hareket halindeyken çalışmayı ve oyunu kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi özellik sayesinde esneklik de gerçek anlamıyla garantileniyor. Monitörün ince, tersine çevrilebilir USB örgü kablosu yumuşak ve her çantaya sığacak şekilde katlanabilir. Öte yandan C Tipi ve A Tipi konektörler ise kullanıcıların akıllı telefonlarından ya da diz üstü bilgisayarlarından yüksek çözünürlüklü videoların keyfini çıkarmalarını, çift ekran üretkenliğinden yararlanmalarını, monitörlerini şarj edebilmelerini, yüksek hızlarda veri iletebilmelerini ve hızlı, kolay paylaşımın ve sunumun avantajını sağlıyor.

Bu esnek, yüksek performanslı özelliklere ek olarak Philips 16B1P3302 modelinde konfor ve sağlıklı kullanım kilit önem taşıyor. Modelde 0-90° katlanabilen çoklu açılı sürekli eğilebilen bir ayağın yanı sıra göz dostu LowBlue Modu ve Flicker-free teknolojisi de bulunuyor.

Philips 16B1P3302, Temmuz 2022’den itibaren 259 USD fiyatından satışa sunulacak.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla