1. Ana Sayfa
  2. Haber

PlayStation Stars Sadakat Programı Duyuruldu

PlayStation Stars Sadakat Programı Duyuruldu
0

PlayStation Stars Sadakat Programı Duyuruldu

Sony, PlayStation Network’e bağlılıkları için müşterileri ödüllendirmek amacıyla popüler olan bir stratejiyi benimsemiş gibi görünüyor. Şirket son olarak ilhamını Microsoft Rewards’tan almış gibi görünen PlayStation Stars sadakat programını başlatmış durumda. Programın bu yıl içinde başlatılacağını da belirtelim.

Oyuncular, sanal koleksiyon ürünlerinden PlayStation Cüzdan fonlarına kadar çeşitli ödüller için ödül puanlarını değiş tokuş edebilecekler. PlayStation Stars, oyunculara PlayStation Store’da harcayabilecekleri kredileri kazanmaları için düzenli fırsatlar verecek. Oyuncular, PlayStation Stars’ta çeşitli görevleri ve başarıları tamamlayarak ödül puanları kazanacak.

Abonelerin ödül puanlarını PSN cüzdan fonları ile ve hatta bazı PlayStation Store ürünleriyle doğrudan takas edebilecekleri, henüz duyurulmamış bir minimum eşik olacak. Sony ayrıca sadık üyelerin kazanması için dijital koleksiyon ürünlerini de tanıttı.

Oyuncuların ödülleri almak için ne yapmaları gerektiği tam olarak belli değil ancak “Aylık Giriş” kampanyası abone herhangi bir oyunu oynadığı sürece puan kazandıracağa benziyor. Yakın gelecekte Sony, abonelerinden belirli turnuvaları kazanma, belirli kupaları alma veya belirli bir zaman diliminde popüler bir oyun başlığında Platin statüsüne ulaşan ilk oyuncu olma gibi bazı zorlukları tamamlamalarını isteyebilir.

PlayStation Plus abonelerine ek bir avantaj da sağlanıyor. Buna göre, PlayStation Stars’a katılan PlayStation Plus üyeleri, PSN Store’dan her satın alım yaptıklarında puan kazanacak.

kaynak : Technopat.net

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu Yazıyı Yorumla